Ege Seramik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ege Seramik Personel Alımı ve İş İlanlarıEge Seramik İş İlanları & Personel Alımları;

Ege Seramik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ege Seramik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1972 yılında İbrahim Polat tarafından İzmir’de kurulan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1975 yılında üretime geçtikten sonra,  özellikle 90’lı yıllarda altyapı, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına ağırlık vererek, istikrarlı yatırım ve büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yenilikler ile günümüzde  sektörü domine eden en önemli firmalarından biri konumundadır.

Ege Seramik İş Başvurusu

Ege Seramik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ege Seramik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ege Seramik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

İşe Seçme ve Yerleştirme

İşe alımlarda herkese eşit fırsat tanımak, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Ege Seramik’i geleceğe taşıyacak etkin insan kaynaklarını istihdam etmek temel ilkemizdir. Bu nedenle; çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz. Şirketimizde staj yapmış öğrencilerimiz de potansiyel adaylarımızdır.

Mülakatlarımız pozisyona göre şekillenmekle birlikte, pozisyonun gerektirdiği duruma göre adaylara kişilik testleri, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları da uygulanabilmektedir. Ayrıca adayların çalışacakları yöneticilerle görüşmesini sağlamak üzere çok kademeli bir mülakat sistemi uygulanmaktadır. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Ege Seramik’te görevine başlayan çalışana oryantasyon eğitimi verilmesi işe alım sürecinin bir parçasıdır. Oryantasyon eğitiminin hedefleri; işletmemizin genel iş akışını, kurum kültürü ve yönetim sistemlerini anlatmak ve iş güvenliği ile ilgili konularda bilgilendirmek, adaptasyon sürecini hızlandırıp işe uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır.

Performans Değerlendirme

Kurum çalışanlarının performanslarını izlemek, değerlendirmek ve geliştirmek üzere tasarlanan bir süreçtir. Ege Seramik’te Beyaz Yaka çalışanlarına yönelik yılda bir kez yetkinlik ve hedef bazlı performans değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Uygulanan Performans değerlendirme sisteminde açıklık ilkesi esas alınarak, değerlendirmeler objektif ve sistematik bir yapıda gerçekleştirilmektedir. Çalışan ve yönetici bir araya gelerek performans mülakatına katılmaktadır. İlgili yılın değerlendirmesi yapılarak sonraki yılın hedefleri gözden geçirilir ve mutabakata varılır. Söz konusu sistem, değerlendirici ile değerlendirilen arasında iyi bir iletişim, işbirliği ve dayanışma ortamının kurulmasını da amaçlamaktadır. Hedefler şirketin genel politikalarına uygun olarak yukarıdan aşağıya doğru belirlenir. Performans değerlendirme sonuçlarından, ödüllendirme, eğitim planlama, kariyer planlama ve terfi uygulamalarında yararlanılır.

Elektrik Teknikeri:

 • Üniversitelerin Elektrik MYO mezun
 • Orta gerilim, alçak gerilim kumanda ve güç devresi konularında bilgi sahibi
 • Ekat belgesi sahibi
 • Enerji santrali tecrübesi olan
 • En az 3 yıl iş tecrübesi olan
 • Vardiyalı çalışacak.
 • Esnek çalışma saatlerine uyan.
 • Askerlik görevini tamamlamış.
 • Sigara kullanmayan
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi

Mağaza Satış Yetkilisi:

 • Üniversitelerin Dış Ticaret Pazarlama, İşletme, İktisat Bölümlerinden mezun,
 • En az 2 yıl satış deneyimli,
 • İyi derecede İNGİLİZCE yazma ve konuşma bilgisine sahip,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Stok yönetim bilgisine sahip,
 • Müşteri Memnuniyetini ilke olarak benimsemiş,
 • Analitik düşünce yapısına , karar verme becerisine ve dinamik bir kişiliğe sahip,
 • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

Ege Seramik İş Başvuru Formu

Ege Seramik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ege Seramik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir