Çaykur Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çaykur Personel Alımı ve İş İlanlarıÇaykur İş İlanları & Personel Alımları;

Çaykur bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Çaykur tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Çaykur, 45 Yaş Çay İşleme Fabrikası, 1 Çay Paketleme Fabrikası, 2 Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü, 7 Pazarlama Bölge Müdürlüğü, Anatamir Fabrikası, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, 16.500 çalışanı ve 6.600 ton/gün yaş çay işleme kapasitesi ile Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşudur.

Çaykur İş Başvurusu

Çaykur iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Çaykur bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Çaykur dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) Alım Yaptığı Pozisyonlar; Engelli Özürlü İşçi, Eski Hükümlü Beden İşçisi, Eski Hükümlü (Sabıkalı) İşçi , Mevsimlik Beden İşçisi, Geçici İşçi, Mevsimlik İşçi, Müfettiş Yardımcısı

Çaykur İş Başvuru Formu

Çaykur iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Çaykur üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu; İŞKUR üzerinden ilanların yayınlanması ile birlikte bağlantı buraya eklenecektir.

Bilgi Almak İçin; İletişim Formu

Adres : Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 – RİZE
E-mail Adresi caykur@caykur.gov.tr
Telefon 0464 213 02 11 (20 Hat)

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir