Burulaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Burulaş Personel Alımı ve İş İlanlarıBurulaş İş İlanları & Personel Alımları;

Burulaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Burulaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Şirketimiz, Bursa Ulaşım – Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN kurucu ortaklığında aşağıdaki şirketlerin katılımıyla 17 Şubat1998 tarihinde kuruluşu tamamlanarak tescil edilmiş 23 Şubat 1998 tarihli Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin 4487 sayılı nüshasında ilan edilmiş ve faaliyetine fiilen 14 ARALIK 1998 tarihinde başlamıştır. BURULAŞ 5393 sayılı Belediye Kanununa göre kurulmuş bir şirkettir. Kuruluş Sermayesinin tamamı kurucu ortaklar tarafından ödenmiştir.

Burulaş İş Başvurusu

Burulaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Burulaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Burulaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

BURULAŞ, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak 1998 yılında kurulmuş şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşım sistemleri ile Türkiye’de bir marka değer olmaya yönelik hedefi doğrultusunda ilerleyen bir ulaşım şirketidir. BURULAŞ, şehir içi tüm toplu taşıma hizmetini yönetirken; şehirlerarasında da, deniz ve kara yoluyla hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. BURULAŞ; bir yandan Otobüs Terminalleri işletme, BBBUS (Bursa Terminal – Sabiha Gökçen), Araç Kiralama, Metro, Otobüs, BUDO (Bursa Deniz Otobüsü), Tramvay işletme ve bakım operasyonlarını yönetirken ; Bursa ili içerisindeki entegre bilet sistemi işletimini başarıyla yürütmektedir. Halkın ulaşım alışkanlıkları, toplu taşıma bilinci ve memnuniyeti; toplu taşıma entegrasyonunun gücüne bağlıdır. BURULAŞ; Ulaşım ağlarının günün ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesi, entegre – emniyetli – zamanında – konforlu ulaşım imkanlarının arttırılması tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişmeye açık olup amaca yönelik olarak yeni projelerinin planlama, tasarım, onay ve işletim süreçlerini yürütmektedir. Sürekli ve hızlı gelişen teknolojik altyapısıyla BURULAŞ, ulaşımın her alanında fark yaratmaya Bursa Şehrinin Ulaşım gücü olmaya devam ediyor.

Burulaş bünyesinde çalışmak isteyenler için birçok farklı pozisyon ve iş imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Servis operatör sorumluları
 • Teknik servis sorumluları
 • Denetleme şubesi sorumlusu ve yardımcısı
 • Ağır bakım atölyesi için genel başvuru
 • Genel nitelikte şoförler

Burulaş Çalışanlarında Aranılan Genel Nitelikler:

 • Tercihen bütün iş alanları için üniversite mezunu olmak (Yönetici ve teknik alanlar için üniversite mezunu olmak şart olarak aranmaktadır)
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve Şoför adaylarının uygun ehliyete sahip olması

Burulaş İş Başvurusunda Gerekli Belgeler:

Burulaş işçi alımı yaparken istediği belgeler;

 1. Nüfus cüzdan fotokopisi
 2. Noter Tasdikli Diploma
 3. Sağlık raporu
 4. KPSS sonuç belgesi
 5. Mesleki yeterlilik belgesi
 6. 6 adet fotoğraf
 7. Adres Beyanı
 8. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 9. Adli sicil kaydı Beyanı
 10. Kan grubu kartı
 11. Aile yardımı bildirimi
 12. Aile durumunu bildirir belge
 13. Etik sözleşme
 14. SGK sigorta nosu belgesi

Engelli, Eski Hükümlü veya Terör Mağduru İşçi alımı için gerekli belgeler ise;

 1. Engelli, eski hükümlü veya terör mağduru belgesi
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi
 3. Noter Tasdikli Diploma
 4. Sağlık raporu
 5. KPSS sonuç belgesi
 6. Mesleki yeterlilik belgesi
 7. 6 adet fotoğraf
 8. Adres Beyanı
 9. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 10. Adli sicil kaydı Beyanı
 11. Kan grubu kartı
 12. Aile yardımı bildirimi
 13. Aile durumunu bildirir belge
 14. Etik Sözleşme
 15. SGK Sigorta nosu belgesi

Burulaş İş Başvuru Formu

Burulaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Burulaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

 1. Merhaba daha önce bosch da tekstil de çalışıyordum şuanda boştayım temiz için tecrübem var iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir