Bim Personel Alımı & İş İlanları – Trabzon

Bim Personel Alımı & İş İlanları - TrabzonBim Trabzon’da Personel Alımları Yapıyor

Bim Trabzon mağazaları için personel alımları yapıyor! Trabzon’da 150’dan fazla mağazası bulunan Bim firmasının başvuru şartlarına, iş olanaklarına ve açık pozisyonlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Trabzon’da Bim İş Başvurusu ve Kariyer Olanakları

Trabzon’da yaşayanlar Bim firmasına online ya da doğrudan olmak üzere iki türlü başvuru yapabilirler. Aşağıda başvurmak istediğiniz pozisyonları inceleyerek dataylı bilgi alabilir, başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan başvurmak istediğiniz Bim Trabzon mağazasının adresini öğrenerek doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

Genel Başvuru (Trabzon Bölge):

Şehir: Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon

Genel Nitelikler:

  • Ofis, depo ve mağazalarımızda çalışacak en az lise mezunu, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan genç arkadaşlar,
  • İhtiyaç duyulan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bilgi bankamıza bir özgeçmiş bırakabilirsiniz.

Bim’in Personel Alımı Yaptığı Trabzon İlçeleri;

  • Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Şalpazarı, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir,Yomra

BİM Trabzon Mağazalarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Bim Trabzon mağazalarına başvurmak için tıklayın.

Bim Personel Alımı (Tüm Pozisyonlar ve Tüm Şehirler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir