Basf Türk Kimya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Basf Türk Kimya Personel Alımı ve İş İlanlarıBasf Türk Kimya İş İlanları & Personel Alımları;

Basf Türk Kimya bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Basf Türk Kimya tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye’de ilk satışını 1880 yılında gerçekleştiren ve 138 yıllık bir geçmişe sahip olan BASF, birçok endüstriyel sektöre kimyasal ürün sağlamayı sürdürüyor ve cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.1969 yılında Sümerbank ile başlıca amacı, tekstil, kâğıt, boya ve deri gibi birincil endüstri dallarına ürün sağlamak olan bir ortaklık kuran BASF, daha sonra 1970 yılında tekstil, deri, deterjan ve inşaat kimyasallarının üretildiği ilk fabrikasını Gebze’de faaliyete geçirmiştir. Bu fabrikanın hizmete girmesiyle birlikte BASF, dünya standartlarındaki ürünlerini Türkiye’de üretmeye başlamış, birçok sektörün gelişmesine ve Türk ekonomisine katkı sağlamıştır. Uzun yıllar devam eden bu ortaklık, BASF AG’nin Sümerbank Holding’den tüm hisseleri devraldığı 2000 yılında sona ermiştir.

Basf Türk Kimya İş Başvurusu

Basf Türk Kimya iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Basf Türk Kimya bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Basf Türk Kimya dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim İşçisi

  • Şirketin gerekli gördüğü çevre, iş güvenliği ve çalışan sağlığı kurallarına uyulmalı
  • Tüm iş güvenliği donanımları eksiksiz kullanılmalı ve bildirilen talimatlar uygulanmalıdır
  • Vardiyalı çalışmaya uygun olunmalıdır

Genel Nitelikler

  • Orta öğretim, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu
  • Tercihen Kimya ya da benzeri sektörlerde üretim işçisi olarak 1-2 yıl deneyim kazanmış
  • Askerlik hizmetini tamamlamış
  • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek

Genel Başvuru

Bu ilan BASF Türk Kimya ‘Genel Başvuru’ ilanıdır. Başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurunuzda çalışmak istediğiniz alanı ve ili belirtmenizi rica ederiz.Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir.

Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvurunuz, BASF Türk Kimya  İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecektir.

Basf Türk Kimya İş Başvuru Formu

Basf Türk Kimya iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Basf Türk Kimya üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir