Ayaydın Tekstil İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ayaydın Tekstil İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları Ayaydın Tekstil İnşaat İş İlanları & Personel Alımları;

Ayaydın Tekstil İnşaat bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ayaydın Tekstil İnşaat tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1998 yılı içerisinde perakende sektörüne giren marka İstanbul odaklı olarak yer alan mağazalaşma faaliyetlerini Anadolu’ya taşıyarak kısa süre içerisinde Türkiye’de gömlek pazarında bilinmiş olan en önemli markası olarak yer aldı. Son 2 yıl içerisinde ise Dünyanın en önemli gömlek markaları içerisinde kendisine yer bula firma markalaşma hedefi doğrultusunda yurtdışında mağazalaşmaya faaliyetlerine başladı. Günümüzde halen Türkiye dâhil 10 ülkede Tudors çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Tudors için genel anlamda hedef tüketicinin isteklerini her anlamda modern mağazacılık anlayışı kapsamında karşılayarak kendini geliştiren hem Türkiye içerisinde hem de dünyada her zaman en güvenilir ve satış konusunda en yenilikçi gömlek markası olarak yer almaktır.

Piyasa içerisinde Cobalt gömlekleriyle bilinen marka 1,5 yıl önce TUDORS markası adı altında fiyatların 19.90’dan başlayan 72 mağazalık dev bir gömlek mağazaları zincirine dönüşmüştür. Markanın sahibi Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini yürüten Yaşar Ayaydın’dır.

Ayaydın Tekstil İnşaat İş Başvurusu

Ayaydın Tekstil İnşaat iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ayaydın Tekstil İnşaat bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ayaydın Tekstil İnşaat dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı:

 • En az Lise mezunu,
 • Mağazacılık sektöründe deneyimli,
 • Müşteri beklentilerini analiz ederek cevap verebilecek,
 • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Ekip çalışmasında uyumlu

Klimacı:

 • Teknik Bakım ve Arıza Onarım Bilgisine Sahip,
 • Klima, Havalandırma Teknik-Periyodik Bakım Onarım ve Arıza Tamir konularında tecrübe sahibi,
 • Tercihen AVM ve mağazacılık projelerinde deneyimli,
 • B sınıfı Ehliyetine Sahip ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen,
 • Düzenli ve Disiplinli
Mağaza Müdürü
Mağaza Müdür Yardımcısı

Ayaydın Tekstil İnşaat İş Başvuru Formu

Ayaydın Tekstil İnşaat iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ayaydın Tekstil İnşaat üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir