Asil Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Asil Çelik Personel Alımı ve İş İlanlarıAsil Çelik İş İlanları & Personel Alımları;

Asil Çelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Asil Çelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Asil Çelik’de yatırım 1974 yılında, üretim de 1979 yılında başlamıştır. Yatırım kapsamında Ark Ocağı içeren Çelikhane, ince ve kalın çubukların üretilebileceği Haddehaneler, üretilen malzemelerin kontrol edileceği Tamamlama Hatları ile Kalite Kontrol Laboratuvarları bulunmaktadır.

Bu kapsamda fonksiyonel bir organizasyon yapısı kurulmuş olup, ihtisaslaşmaya önem verilmiş, yüksek vasıflı ve alaşımlı çelik üretimi konusunda tecrübeli ve bilgili elemanların seçimine özen gösterilmiştir.

Üretimde kullanılan hammaddeler uluslararası standartların ışığında hazırlanan şartnamelere göre iç ve dış piyasalardan temin edilmekte olup, girişte titiz kontrole tabi tutulmaktadırlar.

İç ve dış piyasalardan temin edilen siparişler, uluslararası standartlar ve/veya müşteri özel gereklilikleri doğrultusunda üretilmekte ve üretimin her aşamasında proses kontrolleri yapılarak, ürünlerin müşterilere sevke hazır hale getirilmeleri sağlanmaktadır.

Asil Çelik, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere, makina imalat sanayi, enerji sektörü ve savunma sanayi için ihtiyaç duyulan alaşımlı, alaşımsız ve yüksek alaşımlı, sıcak haddelenmiş, her türlü tamamlama işlemleri yapılmış ve ısıl işlem görmüş, yuvarlak, kare, altıköşe, lama, platina ve bazı özel kesitli vasıflı çelik üreten bir kuruluştur.

Dünyaya adını vasıflı çelikte kabul ettirmiş olan ve sayılı vasıflı çelik üreticisi firmalar içerisinde yer alan Asil Çelik, Türkiye’nin en büyük vasıflı çelik üreticisi durumunda olup, vasıflı çelik sektöründe, Türkiye üretiminin yaklaşık olarak %60’lik kısmını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, yıllar bazında değişmekle birlikte yaklaşık olarak üretiminin %40’lik kısmını ihraç eden bir dünya firması durumundadır.

Asil Çelik İş Başvurusu

Asil Çelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Asil Çelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Asil Çelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Elemanı: Kaliteli çelik üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ve Dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan fabrikamızın Üretim Bölümlerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

  • Endüstri Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Tesviye, Makine, Torna Tesviye, Döküm veya Metal bölümlerinin birinden mezun veya düz lise mezunu
  • Vardiyalı çalışabilecek,
  • Askerliğini yapmış,
  • 32 yaşını aşmamış.

İhracat Satış Pazarlama Uzmanı: Kaliteli çelik üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ve Dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan Asil Çelik A.Ş.’nin Çayırova TOSB – TAYSAD Organize Sanayi Bölgesindeki Çelik Merkezi Dış Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

* Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun ( tercihen Metalurji Malzeme Mühendisliği mezunu )
* Satış ve pazarlama konusunda (tercihen çelik sektöründe) en az 2-3 yıl tecrübeli,
* Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
(Tercihen Almanca veya ikinci bir dil bilen )
* Satış projeleri geliştirebilen, mevcut iş bağlantılarını, diğer satış/pazarlama stratejilerini
kullanarak yeni projeler geliştirebilecek ve yeni müşteriler kazandırabilecek yetenekte,
* Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen,
* Güçlü iletişim yeteneği, sunum ve ikna kabiliyeti olan, temsil gücü yüksek,
* Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, organizasyon yeteneği gelişmiş, hızlı karar
alabilen,
* İhracat mevzuatına hakim,
* Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli,
* MS Office uygulamalarına hakim,
* Askerliğini yapmış ( erkek adaylar için )
* Sürücü ehliyeti olan.
Metalurji ve Malzeme Mühendisi: Kurulu kaliteli çelik üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ve dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.
·    Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·    Konusunda en az 1 – 3 yıl deneyimli,
·    İyi derecede İngilizce bilen ( Konuşma, okuma, yazma )
·    Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
·    İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,
·    Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için)
MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ
ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON BAKIM ELEMANI
HİYAP ( MOBİL VİNÇ ) OPERATÖRÜ

Asil Çelik İş Başvuru Formu

Asil Çelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Asil Çelik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir