Ankara Sanayi Odası Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ankara Sanayi Odası Personel Alımı ve İş İlanları Ankara Sanayi Odası İş İlanları & Personel Alımları;

Ankara Sanayi Odası bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ankara Sanayi Odası tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ankara Sanayi Odası faaliyetlerine, Şehit Teğmen Kalmaz Caddesindeki bir işhanının küçük bir dairesinde başlamıştır. Kısa bir süre sonra, Kızılay’da Terzioğlu Han’ın 4. Katında hizmet vermeye devam etmiştir. Daha sonra da, Atatürk Bulvarı No:193’de bulunan binayı satın alarak, restore ettirmiş ve 1977 yılında bu binaya taşınmıştır. Kalkınmanın mutlaka sanayi ile mümkün olacağı inancı ve dengeli bir gelişme için sanayinin hakettiği yeri alabilmesi amacıyla kurulan Ankara Sanayi Odası, kurulduğu günden bugüne kadar Ankara Sanayiinin verimli şekilde çalışabilmesi ve gelişmesi yolunda üzerine düşen tüm görevleri imkanlar dahilinde yerine getirmeye çalışmıştır ve çalışmaya da devam edecektir.

Ankara Sanayi Odası İş Başvurusu

Ankara Sanayi Odası iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ankara Sanayi Odası bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ankara Sanayi Odası dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Başvuru evrakı

. Adayın hangi pozisyonu talep ettiğini belirten başvuru dilekçesi

. Fotoğraflı özgeçmişi

. KPSS Belgesi

. Dil puanını gösterir belge (YDS, IELTS, TOEFL)

. İş Tecrübesini gösteren SGK Hizmet Döküm Belgesi

SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ UZMAN YARDIMCISI: Gerçek ve tüzel kişilerin tescil, terkin ve resen kayıtları için gereken işlemleri yapmak, Oda’ya kayıtlı üyeler ve resmi kurumlar tarafından talep edilen belgelere cevap vermek, Sicil Müdürlüğü’nün verdiği belgelerin hazırlanmasını sağlamak.

Aranan nitelikler:

 • Üniversitelerin Matematik, İstatistik, İktisat, Ekonometri ve Hukuk bölümlerinin birinden mezun olmak,
 • 22-29 Mayıs 2016 veya 04-05 Temmuz 2015 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarından, KPSSP3, KPSSP4, KPSSP22, KPSSP25, KPSSP34, KPSSP103 puan türlerinin herhangi birinden 70 ve üzeri puan almış olmak,
 • Tercihen konusunda iş deneyimine sahip olmak,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olmak,
 • ÖSYM ve denkliği olan diğer kurumların yapmış olduğu İngilizce dil sınavlarından en az 70 puan (C seviyesi) almış olmak,
 • Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, araştırıcılık yönü kuvvetli, gelişmeye açık olmak,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ UZMAN YARDIMCISI: Oda bütçesini planlanmak, programlamak ve uygulamak, Oda adına yapılan harcamaları ve tahsil edilen gelirleri kanunlara ve yönetmeliklere uygun olarak muhasebeleştirmek, kasa, banka, cari hesap takibini yapmak ve gerekli finansal tabloları hazırlamak.

Aranan nitelikler:

 • Üniversitelerin Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak,
 • 22-29 Mayıs 2016 veya 04-05 Temmuz 2015 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarından, KPSSP3, KPSSP4, KPSSP27, KPSSP40, KPSSP49, KPSSP105 puan türlerinin herhangi birinden 70 ve üzeri puan almış olmak,
 • Tercihen konusunda iş deneyimine sahip olmak,
 • ÖSYM ve denkliği olan diğer kurumların yapmış olduğu İngilizce dil sınavlarından en az 70 puan (C seviyesi) almış olmak
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olmak,
 • Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, araştırıcılık yönü kuvvetli ve gelişmeye açık olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Ankara Sanayi Odası İş Başvuru Formu

Ankara Sanayi Odası iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ankara Sanayi Odası üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir