İzulaş Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzulaş Personel Alımı ve İş İlanlarıİzulaş İş İlanları & Personel Alımları;

İzulaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İzulaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı otobüs şirketidir. Açılımı İzmir Ulaşım hizmetleri makine sanayi A.Ş’dir. ESHOT gibi İzmirim Kart sistemini kullanmaktadır.

Şirketimiz Nisan 1990‘da faaliyete başlamıştır. Eshot’un sermaye payı olarak devrettiği 29 adet 5.90 MAN marka otobüslerle ilk seferlerine başlayan şirketimiz , 1990 yılında  BMC A.Ş’den alınan 10 Adet Fatih marka otobüs ve  25 Adet Ikarus marka otobüs alımları ile filosunu genişletmiştir. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında Metropol alanı dahilinde akaryakıt istasyon işletmeciliği, gaz servisi hizmeti,  otopark isletmeciliği hizmetleride vermiştir.  Filonun ve faaliyet alanının genişlemesi ile İzmir’in çeşitli semtlerinde atölye ve garajlar kurulmuştur. Kuruluşta ortağımız Eshot Genel Müdürlüğünün sermaye payı olarak aktardığı otobüslerle faaliyete başlayan İzulaş; bugün 483 otobüs ile Tuna Mah. Fatih Cad. No:91/9 C Blok Bornova / İZMİR adresinde hizmetlerine devam etmektedir.

3030 sayılı Yasa’nın verdiği yetkiye dayanılarak İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ESHOT Genel Müdürlüğü’nün de ortağı bulunduğu İZULAŞ, İçişleri Bakanlığın’dan aldığı yetkiyle kent içi Toplu Ulaşım Hizmetini yürütmektedir. ESHOT’ la eşgüdüm içinde yapılan bu hizmetin temel amacı, kent içi ulaşımın en iyi seviyelere çıkarılması olduğu bir gerçektir.
İZULAŞ AŞ; bir toplu ulaşım şirketi olmakla birlikte, kamu hizmeti yürüten ve kamu yararını ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu hizmet anlayışı gereği, yapmakta olduğu ulaşım hizmetinin asil amacı İzmir halkının sosyal konumunu geliştirerek sorunsuz  bir kent içi ulaşımını gerçekleştirmektir.

İzulaş İş Başvurusu

İzulaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İzulaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İzulaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Kurumun personel politikasını belirlemek ve insan kaynakları planlaması yapmak, personelin atama, nakil, terfi, emeklilik, disiplin, sicil ve her türlü özlük işlemlerini yürütmek, Personelin maaş, ücret, ikramiye ve diğer parasal ödemelerin tahakkuklarını yapmak, çalışanlara yönelik hizmet içi eğitim çalışmalarını yürütmek, stajyer işlemlerini yürütmek, hizmet satın alınmasıyla çalışan personelin Genel Müdürlük adına şirketleriyle olan ilişkilerini yürütmek ve koordinasyonu sağlamak, sosyal ve kültürel etkinliklerin plan ve programını yapmak, Toplu İş Sözleşmelerini yürütmek ve uygulamakla sorumludur.

İzulaş iş ilanları kapsamında değişik pozisyonlarda çok sayıda personel alacaktır. Bunlar;

 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi
 • Memur
 • Yönetici Asistanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Terminal Sorumlusu
 • Bekçi

İzulaş işçi ve personel alımı yaparken istediği belgeler;

 1. Nüfus cüzdan fotokopisi
 2. Noter Tasdikli Diploma
 3. Sağlık raporu
 4. KPSS sonuç belgesi
 5. Mesleki yeterlilik belgesi
 6. 6 adet fotoğraf
 7. Adres Beyanı
 8. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 9. Adli sicil kaydı Beyanı
 10. Kan grubu kartı
 11. Aile yardımı bildirimi
 12. Aile durumunu bildirir belge
 13. Etik sözleşme
 14. SGK sigorta nosu belgesi

Engelli, Eski Hükümlü veya Terör Mağduru İşçi alımı için gerekli belgeler ise;

 1. Engelli, eski hükümlü veya terör mağduru belgesi
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi
 3. Noter Tasdikli Diploma
 4. Sağlık raporu
 5. KPSS sonuç belgesi
 6. Mesleki yeterlilik belgesi
 7. 6 adet fotoğraf
 8. Adres Beyanı
 9. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 10. Adli sicil kaydı Beyanı
 11. Kan grubu kartı
 12. Aile yardımı bildirimi
 13. Aile durumunu bildirir belge
 14. Etik Sözleşme
 15. SGK Sigorta nosu belgesi

İzulaş İş Başvuru Formu

İzulaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İzulaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

 1. Karabaglar bozyakada oturmaktayim 10 yillik E sınıfı ehliyetim var soforluk deneyimim var bünyenizde çatışmaktan gurur duyarım 05 09 1983 doğumluyum cep 05358692056

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir