Zeki Triko Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Zeki Triko Personel Alımı ve İş İlanları Zeki Triko İş İlanları & Personel Alımları;

Zeki Triko bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Zeki Triko tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Bir dünya markası olan Zeki, her detayda evrensel standartları yakalamayı, konusunda öncü olmayı prensip edinmiştir. Her zaman en yeni teknolojiyi, en kaliteli malzemeyle buluşturan Zeki, çağdaş pazarlama teknikleri ve bilişim teknolojilerini (sanal mağaza vb) kullanarak 5 kıtada, 25 ülkede bulunan müşterilerine hızlı ve hep en yüksek standartlarda ulaşmayı amaçlar. Yaratıcılığı dünya tarafından onaylanmış, son derece dinamik ve müşteri odaklı bir marka olan Zeki’nin amacı ulusal ve uluslararası mayo sektörü başta olmak üzere, iç çamaşırı sektöründe de üretim satış ve pazarlamasında öncü olmaktır. Uluslararası başarısının verdiği güçle, pazardaki yerini daha da sağlamlaştırarak dünyada zirvede olmayı hedeflemektedir. Dünyada ülkemizin adını duyuran tek Türk markası olan Zeki, böylece bir yandan plaj modasına yön vermekte, diğer yandan dolaylı olarak Türkiye’yi tanıtmaktadır. Çünkü bilindiği gibi, bir ülke markalarıyla yaşar. Bu noktadan hareketle, misyonumuz, ülkemizi uluslararası platformda temsil etmek, dünyada yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak onlara en kaliteyi sunmaktır.

Zeki Triko İş Başvurusu

Zeki Triko iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Zeki Triko bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Zeki Triko dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Planlama Mühendisi:

 • Üniversitelerin Tekstil mühendisliği veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Pozisyon ve görev tanımına uygun işlerde en az 2 yıl tecrübeli,
 • MS ofis programlarına hakim,
 • 30 yaşını aşmamış güler yüzlü, BAYAN.

Satış Danışmanı:

 • En az lise mezunu,
 • Mağazacılık sektöründe satış konusunda tecrübeli veya bu alanda çalışmaya istekli,
 • Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren,
 • İletişimi güçlü, güler yüzlü, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak
 • Diksiyonu düzgün
 • Takım çalışmasına yatkın
 • 18 / 28 yaşları arası
 • Bayan

Zeki Triko İş Başvuru Formu

Zeki Triko iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Zeki Triko üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir