Yarış Kabin Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yarış Kabin Personel Alımı ve İş İlanlarıYarış Kabin İş İlanları & Personel Alımları;

Yarış Kabin bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Yarış Kabin tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yarış Kabin Anonim Şirketi’nin temelleri 1977 yılında Hüseyin Yarış, Hasan Yarış ve Nazmi Yarış kardeşler tarafından Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesi’nde atılmıştır. 1982 yılında limited şirket haline gelen Yarış Kabin tarım aletleri sektöründe faaliyet göstermekte olup, traktör emniyet kabinleri ile iş makinası emniyet kabinleri üretmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, sürekli gelişme ve sürdürebilir kaliteli üretim stratejisiyle yola çıkan Yarış kardeşler 1986 yılında Zirai Donatım Kurumları’na Steyr projesi ile ilk OEM üretimini gerçekleştirmiştir. 1993 yılında Yunanistan’a yapılan ilk ihracatla Türkiye dışına açılan Yarış Kabin’in, Yunanistan ihracatını İspanya ve İtalya takip etmiştir. 1995 yılında İzmir Yolu üzerindeki fabrikaya taşınmış ve üretime burada devam etmiştir. 1998 yılında ikinci kuşağın da aralarına katılmasıyla güçlenen firma 2000 yılında Türk Traktör Fabrikası’na kabin üretimine başlamış ve 2001 yılında anonim şirketi haline gelmiştir.

Şirket, Türk Traktör projesinin başarısını 2004 yılında İtalya CNH’e ihracata başlayarak pekiştirmiştir. Kuruldukları günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve daha kaliteli üretim yapmak adına yatırımlarına ara vermeyen Yarış Kabin, 2005 yılında halen Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetine devam eden, kardeş firma Yarış Otomotiv Anonim Şirketi’ni kurmuştur. 2010 yılında son teknoloji makina parkurlu üretim tesisleriyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınan firma, 2014 yılında endüstriyel ürün tasarımı sektöründe de müşterilerine hizmet vermek adına, İtalyan Car Studio Design firması ile ortaklaşa Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde  Car Studio Yarış Design firmasının kurulmasıyla toplam istihdam sayısı yaklaşık 1600’e ulaşmıştır.

Yarış Kabin İş Başvurusu

Yarış Kabin iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Yarış Kabin bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Yarış Kabin dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Endüstri Mühendisi: Dünya Klasında Üretim ve İş Geliştirme Departmanımızda görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • Analiz ve raporlama becerisine sahip,
 • Problem çözme teknikleri konusunda deneyimli,
 • İş takibi, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Proje Mühendisi: Projelendirme sürecinde görev alacak mühendis arkadaşlar aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Çok iyi derece İngilizce bilen,
 • Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 • Microsoft Office programlarına hakim,
 • Tercihen Creo ve Solidworks programlarını kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

STAJ BAŞVURULARI

Üniversite öğrencilerine bilgi, beceri ve deneyim kazanmaları için fırsat sağlamaktayız. Stajyerler önemli iş projeleri ve günlük operasyonlara doğrudan katılım sağlamakta ve mezun olduktan sonra tam zamanlı istihdam için hazırlanmaktadır.

– Stajyer profilimiz;
– Zorunlu stajı olan,
– Genellikle 3. ve 4. sınıf,
– Eğitim bölümü stajyer ihtiyacımıza uygun,
– Sektörümüze ilgi duyan,
– Bizimle çalışmaya istekli,

Sen de Yarış Kabin’ de bu deneyimi yaşamak istiyorsan, Mart-Nisan aylarında şirketimize başvurabilirsin.

Yarış Kabin İş Başvuru Formu

Yarış Kabin iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Yarış Kabin üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir