Yargıcı Konfeksiyon Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yargıcı Konfeksiyon Personel Alımı ve İş İlanlarıYargıcı Konfeksiyon İş İlanları & Personel Alımları;

Yargıcı Konfeksiyon bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Yargıcı Konfeksiyon tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen YARGICI markasının temeli, Emir Yargıcı ve kardeşinin 1978 yılında Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtığı ilk mağaza ile atılır.Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de “sıra dışı” kabul edilen pastel renklerdeki erkek gömlekleri üretmeye başlayan Emir Yargıcı’nın farklı çizgisi, kadın müşterilerin kısa sürede ilgisini çeker. Bu ilgi, 1988 yılında YARGICI mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar.2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan YARGICI, aynı dönemde “Waterworks” adı altında bir kozmetik koleksiyonunu takipçilerine sunarak, tüketicileri için sadece bir giyim firması değil, onlara bir yaşam tarzı sunacağının da ilk sinyallerini verir.Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan YARGICI, ürün gamına dekorasyon ve ev aksesuarlarını da ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir.

Yargıcı Konfeksiyon İş Başvurusu

Yargıcı Konfeksiyon iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Yargıcı Konfeksiyon bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Yargıcı Konfeksiyon dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı:  Mağazamızda görevlendirmek üzere;

-Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak,

-Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve  modaya ilgi duyan, “Satış Danışmanları” arıyoruz.

Genel Nitelikler:

  • En az lise mezunu,
  • Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren,
  • Müşteri odaklı satışta aktif rol alacak,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • İnsan ilişkileri kuvvetli,
  • Takım çalışmasına yatkın.

Mağaza Depo Elemanı:  Mağazamızda görevlendirilmek üzere;

– Mağazaya gelen ürünlerin teslim alınması,
– İrsaliye ve stok takibinin yapılması,
– Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğinden,
– Ürünlerin reyonlara yerleşiminden sorumlu olacak, “Mağaza Depo Elemanı” arıyoruz.

Genel Nitelikler:

– Tercihen Mağazacılık sektöründe depo elemanı olarak deneyimli,
– Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan,
– Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren,
– Takım çalışmasına yatkın,
– Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
– Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

Kasiyer
Sistem Destek Uzmanı
Kumaş Satınalma Uzmanı

Yargıcı Konfeksiyon İş Başvuru Formu

Yargıcı Konfeksiyon iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Yargıcı Konfeksiyon üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir