Wyndham Hotels Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Wyndham Hotels Personel Alımı ve İş İlanlarıWyndham Hotels İş İlanları & Personel Alımları;

Wyndham Hotels bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Wyndham Hotels tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Wyndham Hotels and Resorts , Amerika Birleşik Devletleri’nde yerleşik uluslararası bir otel ve tatil zinciridir. Kanada, Meksika, Kolombiya, Ekvador,  Türkiye, Almanya, İngiltere, Karayipler ve Venezuela’daki Margarita Adası’nda yer almaktadır . Şirket, otellerinin çoğunu 2000’lerin başında sattı.

Wyndham Hotels İş Başvurusu

Wyndham Hotels iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Wyndham Hotels bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Wyndham Hotels dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Alan Görevlisi: WYNDHAM Grand  Hotel bünyesinde misafir odaları dışında kalan genel alanlarının günlük düzen ve temizliği ile koridorların temizliğinin sağlanması.

Genel Nitelikler:

  • En az ilköğretim mezunu,
  • Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli,
  • Kişisel hijyen, sorumluluk bilinci, stres altında çalışabilme özellikleri olan takım arkadaşı.

Bulaşıkçı: WYNDHAM Grand  Hotel mutfaklarında bulaşıkhane hizmetlerinin en düzenli şekilde yürütülmesi.

Genel Nitelikler:

  • En az ilköğretim mezunu,
  • Çalışmak ve öğrenmek konusunda azimli takım arkadaşı.
Otopark Kasiyeri
Garson
Komi
Güvenlik Görevlisi

Wyndham Hotels İş Başvuru Formu

Wyndham Hotels iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Wyndham Hotels üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir