Würth Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Würth Personel Alımı ve İş İlanları Würth İş İlanları & Personel Alımları;

Würth bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Würth tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Adolf Würth GmbH & Co. KG, profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları ticaretinde uzman bir kuruluştur. Würth Grubu’nun temel ürün programı 125.000’den fazla yüksek kalitede üründen oluşur. Vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, depolama ve stok yönetim sistemlerini içeren ürün çeşitleriyle, profesyonel kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Würth’ün amacı; kişiye özel hizmetleriyle, pratik sistem çözümleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak ve geliştirmektir.

Würth, montaj, endüstri ve yapı alanlarında yüzbinlerce müşterisine ürün ve hizmet desteği sağlamaktadır. Bu büyük iş hacmine rağmen, “Müşteri” bu sistemin tam merkezinde tutulmaktadır. Her müşteriye ayrı ayrı özel hizmet çözümleri sunulması, Würth’ün temel prensiplerinden biridir. Böylece tek kişiyle çalışan en küçük atölyeler de, yüzlerce kişinin çalıştığı uluslararası dev şirketler de Würth’ten kendi ihtiyaçlarına en uygun hizmeti alırlar.

Würth tüm taleplere yenilikçi çözümleriyle cevap verir. Bunu yaparken de sahada doğrudan satış, mağazacılık ve E-Ticaret yöntemlerini kullanır. Würth Grubu’na bağlı çalışan binlerce satış temsilcisi her gün onbinlerce müşteri ziyareti gerçekleştirir. Geniş bir alana yayılmış olan Würth mağazaları müşterilerin acil ürün ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih eden müşteriler için ise Würth’ün E-Ticaret sitesi kesintisiz hizmet vermektedir.

Würth Grubu’nun 80’den fazla ülkede, 400’den fazla şirketi ve 74.000’in üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Bu çalışanların yaklaşık 32.000’i satış kadrosunda hizmet vermektedir. Würth Grubu 2017 yılı sonunda 12,7 milyar Euro’nun üzerinde bir satış hacmine ulaşmıştır.

Würth, piyasadaki en iyi satış ekibi olarak müşterilerinin gözünde “1 numara” olmayı amaçlar ve bu coşkusunu müşterilerine aktarır.

Würth Grubu iyimser, dinamik ve sorumlu yapısıyla, müşterilerini memnun etmek için çalışır.

Würth İş Başvurusu

Würth iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Würth bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Würth dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Temsilcisi:  Otomotiv Sektöründe; araç bakım ve onarımı ile ilgili bağlantı elemanları, sarf malzemeleri, kimyasal ürünler ve el aletleri gibi ürünlerin servis ve atölyelere satışı konusunda çalışacak  OTOMOTİV SATIŞ TEMSİLCİLERİ Aranmaktadır.

 • Çalıştığı Bölgede  belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere,  şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği  satış enstürmanlarını kullanarak  (yeni ürün tanıtımı, varsa promosyondaki  ürünler bilgisi, katalog gösterimi, mağaza ziyareti, demolar v.s)  ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak.
 • Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket ve kendi müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak.
 • Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve Würth ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek.
 • Satış yapılan müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak.
 • Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen  raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak birim amirine iletmek.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Teknik eğitim fakülteleri ile Yüksekokullarından veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun
 • Satış Ve Pazarlama Deneyimi olan
 • Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 • Sürücü belgeli ve çok iyi derecede binek araç kullanabilen
 • MS ofis programlarına hakim
 • Seyahat engeli olmayan
 • Tercihen Almanca ve /veya İngilizce bilen bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Würth İş Başvuru Formu

Würth iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Würth üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir