WOW Hotel Personel Alımı ve İş İlanları 2020

WOW Hotel Personel Alımı ve İş İlanlarıWOW Hotel İş İlanları & Personel Alımları;

WOW Hotel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. WOW Hotel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

WOW Istanbul Hotels & Convention Center kusursuz organizasyon kabiliyetini, çok alternatifli konaklama seçeneklerini ve sahip olduğu tüm ayrıcalıkları ziyaretçilerine en keyifli şekilde yaşatmaya hazır.

WOW Istanbul Hotels & Convention Center, günde yaklaşık 113 ülkeye uçuşun gerçekleştiği İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo Center gibi ticaret ve fuar merkezlerinin hemen yanında bulunuyor.

Ayrıca şehir merkezine ulaşım sağlayan metro istasyonuna yürüme mesafesi kadar yakında, ulaşım ve imkanlar bakımından eşsiz bir konumda yer alıyor.

WOW Istanbul Hotels&Convention Center, 5 yıldızlı oteli WOW Istanbul Hotel ve 4 yıldızlı oteli WOW Airport Hotel ile kongre, konferans, toplantı ve fuar misafirlerine çok seçenekli bir konaklama imkânı tanıyor.

WOW Istanbul Hotels&Convention Center ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne ve ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Sistemi’ne sahiptir.

WOW Hotel İş Başvurusu

WOW Hotel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki WOW Hotel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

WOW Hotel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Resepsiyonist:

– Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümü veya Meslek Yüksekokul mezunu,
– Benzer pozisyonda en az 2 yıl beş yıldızlı otel deneyimine sahip,
– Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil tercih nedenidir),
– MS Office programlarını kullanabilen,
– Takım çalışmasına önem veren,
– Misafir memnuniyeti odaklı,
– İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü,
– Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,
– Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,
– Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

Bellboy:

-Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu mezunu,
-Ön Büro Departmanında benzer posizyonda otel deneyimine sahip,
-B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
-İletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
-Takım çalışmasına önem veren,güleryüzlü,
-Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş

Oda Temizlik Görevlisi
Banket Servis ve Operasyon Müdürü
Kat Şefi
Masöz

WOW Hotel İş Başvuru Formu

WOW Hotel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan WOW Hotel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir