Volkswagen Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Volkswagen Personel Alımı ve İş İlanlarıVolkswagen İş İlanları & Personel Alımları;

Volkswagen bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Volkswagen tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Volkswagen AG, Almanya’da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca’da halkın arabası anlamına gelmektedir. Grubun sahip olduğu markalar Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda, Volkswagen Ticari Araç ve Şubat 2008’den bu yana Scania’dır. Brezilya’daki fabrikalarında VW Titan Tractor adıyla kamyon üretimine başlamıştır. Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki fabrikasında Volksbus adıyla otobüs üretmektedir. 1967’den beri Brezilya Sao Bernardo Campo fabrikasında üretilen Combi modeli, çağdaş güvenlik şartlarına uyum sağlayamadığı için Temmuz 2013’te üretimi durdurulmuştur. Volkswagen ABD’de aldığı ceza için slogan olarak “Volkswagen (Halkın Arabası)”i 2014 yazından beri kullanmaktadır.

Volkswagen İş Başvurusu

Volkswagen iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Volkswagen bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Volkswagen dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Yeni Mezunlar İçin: Volkswagen bünyesinde farklı departmanlarda değerlendirilmek üzere; iş tecrübesine sahip olmak, deneyim kazanmak ve potansiyellerini gerçekleştirmek isteyen yeni mezun çalışma arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • VW Grubu bünyesindeki 12 uluslararası markanın temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, kendine güvenen, öğrenmeye istekli ve otomotiv sektörüne ilgi duyan yol arkadaşları arıyor!Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, gelişmeye ve değişime açık,
 • B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

Mekanik Teknisyen: Volkswagen Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere,

 • Tercihen meslek lisesi veya MYO mezunu,
 • Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 yıl deneyimli,
 • Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Aktif bilgisayar kullanabilen,

“Mekanik Teknisyeni” arıyoruz.

Proje Bazlı Stajyer
Uzun Dönem Zorunlu Hukuk Stajyeri
Satış Sonrası Hizmetler Teknik Destek Yöneticisi
Satış Sonrası Hizmetler Teknik Destek Yetkilisi / Yöneticisi

Volkswagen İş Başvuru Formu

Volkswagen iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Volkswagen üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir