Vestel Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Vestel Personel Alımı ve İş İlanlarıVestel İş İlanları & Personel Alımları;

Vestel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Vestel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yerli üretimin gururuyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdürüyor. 16’sı yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Vestel’in ‘Gururla Yerli’ teması ar-ge, tasarım ve üretim alanındaki gücüne dayanıyor. Tüm dünyanın en büyük ihtiyacı haline gelen teknolojinin yerli üretimi için çalışan Vestel, aynı zamanda Türkiye’nin yerli gururlarını da destekliyor.

Vestel, yaklaşık 16 bin çalışanı, Türkiye çapına yayılmış 1250 satış noktası, 350 yetkili servis ve 13 merkez servisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk akıllı telefon, ilk 4K HD Kavisli TV, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojileri, Anadolu’nun en ücra köşesine ulaştırıyor. Yerli Üretim’in gücüyle Türkiye Vestellenmeye devam ediyor.

#GururlaYerli Vestel;

 • Türkiye’nin TV’de pazar lideri ve beyaz eşyada ilk üç üreticisinden biri
 • Türkiye’nin ilk yerli tasarım ve üretim akıllı telefonu Venus’ün üreticisi
 • Servis performansındaki başarısıyla “Şikayet Endeksi”nde üç yıldır birinci sırada
 • Türkiye İtibar Endeksi 2014 Araştırması’na göre elektronik eşya sektöründe en itibarlı marka

Vestel İş Başvurusu

Vestel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Vestel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Vestel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Vestel, ürünleri ve hizmet verdiği müşterileri sebebi ile standart üretim şirketlerine göre çok daha esnek bir yönetim anlayışına sahiptir. Yeni teknoloji ve müşteri taleplerine göre şekillenen bu dinamik çalışma yapısı kariyer planlama süreçlerinde mevcut sistemlere ve uygulamalara da gerekli esnekliği de beraberinde getirmektedir.

Hem yeni mezun ve öğrencilere yönelik hem de profesyonel olarak iş hayatında deneyim göstermiş kişilere yönelik pozisyonlar bulunmaktadır. Beyaz yakalı olarak çalışabileceğiniz pozisyonların yanında mavi yakalı olarak çalışabileceğiniz pozisyonlar da bulunmaktadır. Vestel’de çalışmak isteyenler mutlaka Vestel personel alımlarını takip etmelilerdir. Zaman zaman Vestel personel alımı başlığı altında Vestel İş Başvuru Formu yer almaktadır. O formu eksiksiz doldurduğunuzda online ya da elden başvuru yapabilirsiniz.

Mağaza Sorumlusu: Vestel Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel kurumsal mağazası için aşağıdaki kriterlere uygun ”Mağaza Sorumlusu” aramaktayız.

 • Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak,
 • Sadık müşteriler yaratmak,
 • Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek,
 • Mağazayı ve mağaza personelini yönetmek.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
 • Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,
 • Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • MS Office uygulamalarına hakim.

Mağaza Satış Temsilcisi : Vestel Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ”Mağaza Satış Temsilcisi ” aramaktayız

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
 • Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip,
 • Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Kalite Teknisyeni
İŞ TANIMI: Ürün kalite kontrol ve test işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması

GENEL NİTELİKLER: Meslek Yüksekokulu veya Teknik Liselerin “Makine, Elektrik/Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Laboratuvar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme” bölümlerinden mezun, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarında bilgili, Vardiyalı Çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, istekli, Ekip çalışmasına yatkın

Bakım Teknisyeni
İŞ TANIMI: -PLC üzerinden arıza takibi yapılması ve hataya neden olan IO’ların tespit edilmesi, -Üretim sahasında kullanılan makine ve hatlara ait PC, PLC, sürücü, haberleşme kartları vb. diğer ekipmanların periyodik olarak back-up’larının alınması, -Yedeklenmesi veya yeni nesil ürünlerle yenilenmesi gereken kritik komponentlerin tespiti ve raporlanması, -Bakım bölümü tarafından ekipmanlar üzerinde yapılan revizyonlara yazılım ve elektriksel tasarım desteği verilmesi, -Bakım bölümü bünyesinde yapılan yeni otomasyon ve ekipman projelerinde PLC yazılımlarının oluşturulması, elektrik panosu ve elektrik projesinin tasarımı konusunda destek verilmesi, -Periyodik ve kestirimci bakım faaliyetlerinin icra edilmesi.

GENEL NİTELİKLER: -MYO veya meslek liselerinin elektrik, elektronik, mekatronik, elektronik haberleşme veya benzeri bölümlerinden mezun, çok iyi düzeyde bilgisayar kullanan, -Üretim yapan bir tesiste min. 5 yıl bakım tecrübesine sahip, -Elektromekanik sistemlerde bakım ve arıza arama konusunda tecrübeli, tercihen ileri düzey pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, -Elektrik projelerini okuyabilen, proje üzerinden arıza takibi yapabilecek, -Asenkron ve servo motorların sürülmesi konusunda bilgi sahibi, -PLC ve HMI konusunda bilgili, LADDER/STL/FBL programlama dillerini bilen, iyi düzeyde S7 Simatic Manager, Microwin, Tia Portal, Wincc Flexible, Simotion, Scout yazılımlarına ve bu yazılımlarla ilgili ürünlere hakimiyeti olan, -Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, kendini geliştirmeye istekli ve ekip çalışmasına değer veren, -Tercihen alçak gerilim ve orta gerilim hücrelerinde trafo, kesici ve kompanzasyon bakımları konusunda tecrübeli.

Mekanik Tasarım Teknikeri
İŞ TANIMI -Plastik Enjeksiyon ve saç kalıplarının takibini gerçekleştirmek -Kalıp denemelerine katılmak -Hammadde denemelerine katılmak -Kalıp ve teknik resim revizyonlarına göre tadilatları planlamak ve tekliflendirmek

GENEL NİTELİKLER Avrupa’ nın teknoloji üssü VESTELCITY’de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu – Makine bölümünden mezun Autocad ve 3D tasarım programlarını kullanabilen Ms Office programlarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Manisa veya İzmir’de ikamet eden Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kalıphane Operatörü
GENEL NİTELİKLER Avrupa’ nın teknoloji üssü VESTEL CITY’ de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.; Meslek Yüksek Okul Makine, Kalıp bölümü mezunu, Meslek lisesi Torna Tesviye, Makine, Kalıp bölümü mezunu, Çıraklık okulundan Ustalık belgesi olan, Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen, Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan (tercih sebebidir)
Kasiyer
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Vestel Genel Merkez’indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ”Kasiyer ” aramaktayız Meslek Yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Tercihen deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerileri güçlü,takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Dikkatli ve titiz ,sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,
Bayi Satış Temsilcisi
İŞ TANIMI Sorumlu olduğu bölgelerdeki bayilerin yönetilmesi, bölge satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerinin yürütülmesi, şirket statejileri ve perakende kampanyaların sahadaki koordinasyonunun sağlanması, bölgedeki gelişim fırsatlarının değerlendirilmesi, pazar dinamiklerinin takibi ve analizinin yapılması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.

Vestel İş Başvuru Formu

Vestel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Vestel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir