Vatan Kablo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vatan Kablo Personel Alımı ve İş İlanlarıVatan Kablo İş İlanları & Personel Alımları;

Vatan Kablo bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Vatan Kablo tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan fabrikamız, 40 bin m2 si kapalı ve 125 bin m2 si açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim kompleksi, Merkez Ofisi ve Ankara Bölge Müdürlüğü’nde çalışan 200’ü aşkın personeli ile 42.yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır. Çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ve birikimiyle “ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkesini benimseyen firmamız gerek kullandığı son teknolojisi gerek üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Ürün yelpazemizde 72 kV’a kadar olan tüm alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim enerji kabloları bulunmaktadır. Ayrıca insan yoğunluğu fazla olan mekânlarda kullanımı yurdumuzda da zorunlu hale getirilen; yangın anında yoğun duman ve toksit gaz çıkarmayan HALOJENSİZ kablolar da bünyemizde üretilmekte ve yangın esnasında can ve mal güvenliğini en üst düzeyde koruma bu sayede arttırılmaktadır.

Yurtiçi pazarındaki güvenilir isminin yanı sıra VATAN KABLO A.Ş. küreselleşen dünyada rekabeti yurtdışına taşımış ve başta Avrupa ülkelerine olmak üzere Orta Doğu ülkeleri, Afrika ve Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir marka olmuştur. Firmamızın yüksek kalite anlayışı, profesyonel çalışması, dinamik çalışanları ile beraber modern üretim tesisleri ile sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Dünya da birkaç örneği olan, Türkiye de ise benzeri olmayan “Bakır Üretim Tesisimiz” 2009 yılında, alçak gerilim ve orta gerilim tesislerimizin yanında kurulmuştur. Bakır Üretim Tesisimiz ile yıllık bakır üretim kapasitemiz 24.000 tona çıkmıştır. Firmamız, Üretim kapasitesinin tüm bakır ihtiyacını karşılayan Bakır Üretim Tesisimiz ile ayrıca diğer kablo firmalarına da bakır filmaşin satmaktadır.  Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları; TSE, HAR, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi, GOST-R,UKR-SEPRO VE ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistem Belgesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Ayrıca,
VATAN KABLO METAL END. Ve TİC.AŞ. olarak, vizyonu “10 yılda 10 dünya markası yaratmak” olan dünyanın ilk devlet destekli markalaşma programı olan TURQUALITY deki  “ilk kablo üreticisi” olmanın  haklı gururu içerisindeyiz.
TURQUALITY, markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur. Bu kapsamda uluslararası denetleme şirketinin yapmış olduğu denetlemeleri, tüm birimlerimiz başarıyla geçerek TURQUALITY programına dahil olmuş bulunmaktadır. Alçak Gerilim Tesisimiz, Orta ve Yüksek  Gerilim Tesisimiz, Bakır Çubuk ve Tel Üretim Tesislerimiz ile entegre bir tesise dönüşen firmamız, 4 kıtaya yapmış olduğu ihracat ile uluslararası ölçekte bir Türk markası olma yolculuğunda hızla büyümeye devam etmektedir.

Vatan Kablo İş Başvurusu

Vatan Kablo iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Vatan Kablo bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Vatan Kablo dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kalite Kontrol Sorumlusu: Kablo imalatı yapan firmamızda artan iş kapasitesine bağlı olarak Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere;

 • Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının;Tercihen Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb. bölümlerinden mezun,
 • Askerliğini Yapmış,
 • Vardiyalı çalışabilecek Çalışma arkadaşları alınacaktır.

İthalat İhracat Elemanı: Dış Ticaret departmanında görevlendirilmek üzere, İthalat ve İhracat konusunda deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

İthalat ve İhracat Operasyon Personeli
– Üniversitelerin Dış Ticaret veya ilgili bölümlerinden mezun,
– İthalat-İhracat operasyon alanında en az 1-2 yıl deneyimli,
– İhracat ve özellikle ithalat operasyon evraklarını hazırlayıp takibini yapabilecek,
– Takip yönü güçlü, iş odaklı, çalışabilen,
– İngilizce bilen,
– Takım çalışmasına uyumlu, iş disiplini ve motivasyonu yüksek,
– MS Office uygulamalarına hakim,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Satış Mühendisi: Kablo Sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Şirketimizin, İhracat Departmanında görevlendirilmek üzere, Devletlerin Elektrik Kurumların marka onay süreçlerini takip edecek, yurtdışı proje ve ihale takibi yapacak, teknik bilgi taleplerine cevap verecek, Bizlerle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışacak Satış Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.

 • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Yurtdışı seyahat engeli olmayan
 • Askerlik hizmetini tamamlamış
 • Aktif araç kullanabilen
 • Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uyduracak
 • Müşteri odaklı çalışacak, İnsan ilişkileri güçlü, Prezantabl
 • MS Office uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint v.s.) çok iyi bilen
Satış Destek Elemanı
Satış Temsilcisi

Vatan Kablo İş Başvuru Formu

Vatan Kablo iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Vatan Kablo üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir