Vaski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vaski Personel Alımı ve İş İlanları Vaski İş İlanları & Personel Alımları;

Vaski bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Vaski tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

VASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, 31/03/2014 TARİHLİ VE 2014/6072 SAYILI BAKANLAR KURULU KARARI İLE KURULMUŞTUR. GENEL MÜDÜRLÜK; GENEL KURUL, YÖNETİM KURULU, GENEL MÜDÜR, TEFTİŞ KURULU, HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ, DENETÇİ, YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İKİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI VE ON DAİRE BAŞKANLIĞINDAN OLUŞMAKTADIR.

MİSYONUMUZ: ÖNCE İNSAN VE ÇEVRE ANLAYIŞINDAN HAREKETLE, ÇAĞDAŞ YÖNETİM İLKELERİ ÇERÇEVESİNDE YEREL HİZMETLERİ ETKİN VE VERİMLİ YÜRÜTMEK SURETİYLE HALKIN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRMAK. SAĞLIKLI BİR ÇEVRE VE SAĞLIKLI BİR YAŞAMLA BERABER OLUŞACAK SAĞLIKLI BIR TOPLUM İÇİN SU VE KANALİZASYON HİZMETLERİNDE ÖRNEK BİR KURULUŞ OLMAK VE BU DOĞRULTUDA YAPILACAK ÇALIŞMALARIN EKOLOJİK DENGEYİ BOZMADAN İNSAN ODAKLI OLMASINA ÖZEN GÖSTERMEK.

VİZYONUMUZ: HALKININ İÇİNDE YAŞAMAKTAN MUTLULUK DUYDUĞU BİR KENT VE ÇALIŞANLARININ VASKİ PERSONELİ OLMAKTAN HAZ ALDIĞI, VATANDAŞ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN BİR KURUM OLMAK. HERKESE EŞİT MESAFEDE, ŞEHİRCİLİK BİLİNCİ YÜKSEK, ÇEVRESİ VE HALKI İLE BÜTÜNLEŞMİŞ, SU VE KANALİZASYON HİZMETLERİ ALANINDA ALT YAPISI SAĞLAM BİR KENT OLUŞTURMAK, HALKINA EN KISA SÜREDE VE EN İYİ KALİTEDE HİZMET SUNAN ÖNCÜ BİR KURULUŞ OLMAK.

Vaski İş Başvurusu

Vaski iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Vaski bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Vaski dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Vaski, çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  Vaski çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar Vaski web adresi olan http://www.vaski.gov.tr/default.aspx sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda Vaski iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Vaski İş Başvuru Formu

Vaski iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Vaski üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir