Ups Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ups Kargo Personel Alımı ve İş İlanlarıUps Kargo İş İlanları & Personel Alımları;

Ups Kargo bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ups Kargo tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1907 yılında ABD’de bir kurye firması olarak kurulan UPS, dünya ticaretini etkinleştirme amacına odaklanarak multi milyar dolarlık bir şirket olarak büyüdü. Bugün UPS, dünyanın en çok bildiği ve beğendiği markalarından biri olan global bir firmadır. Dünyanın en büyük paket taşıma firması ve dünya çapında öncü uzmanlaşmış taşımacılık ve lojistik servis sağlayıcısı olduk. Hergün, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede emtia , fon ve bilginin akışını yönetmekteyiz.

Ups Kargo İş Başvurusu

Ups Kargo iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ups Kargo bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ups Kargo dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Şehiriçi Kurye Şöfor: UPS Türkiye Formula Aktarma Merkezi operasyon departmanında görev alacak, kendisine tahsis edilen bölge sınırları içerisinde paket dağıtım ve toplama görevinde çalışacak takım arkadaşları aranıyor.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunu
 • Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,
 • B sınıfı ehliyete sahip,
 • Psikoteknik ve SRC 4 belgeleri bulunan,
 • 08:30 – 18:30 saatleri arasında çalışacak,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Diksiyonu ve temsil yeteneği düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tam zamanlı çalışacak.

Kurye: UPS Türkiye  Aktarma Merkezi operasyon departmanında görev alacak,kendine tahsis edilen bölge sınırları içerisinde yurtdışı paket dağıtım ve toplama görevinde çalışacak Kadın Şehir İçi Kurye Şoför alımı yapılacaktır.

Genel Nitelikler:

 • En az ilkokul mezunu
 •  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,
 •  B sınıfı ehliyete sahip,
 •  Psikoteknik ve SRC 4 belgeleri bulunan,
 •  09:00-19:00 saatleri arasında çalışacak,
 •  Aktif araç kullanabilen,
 •  Diksiyonu ve temsil yeteneği düzgün.
Saha Satış Sorumlusu
İŞ TANIMI Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Müşteri portföyü oluşturmak ve portföye yeni müşterilerin katılımını sağlamak, Müşterilerin sorunlarını belirleyerek çözümler üretmek, , Ödemelerin şirket prosedürlerine uygun olarak zamanında yapılmasını sağlamak, Satış ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak,

GENEL NİTELİKLER: Lisans mezunu, Microsoft Excel ve Word programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Dış görünümüne önem veren ve insan ilişkilerinde başarılı, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olan, Tercihen sektör deneyimi olan, Ehliyet sahibi olan (Aktif araç kullanıcısı), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

Müşteri Temsilcisi
İŞ TANIMI Müşteri Tecrübe Merkezi Departmanı Back Office biriminde değerlendirilmek üzere belirtilen niteliklere sahip, özel firma takibi gerçekleştirebilecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

GENEL NİTELİKLER: MYO, Tercihen Lisans Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kariyer Gelişimine açık, Prezentabl,

Ups Kargo İş Başvuru Formu

Ups Kargo iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ups Kargo üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir