Türkün Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkün Holding Personel Alımı ve İş İlanlarıTürkün Holding İş İlanları & Personel Alımları;

Türkün Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Türkün Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1950 yılında Bursa’da doğan Erol TÜRKÜN, 1971 – 1976 yılları arasında Almanya ‘da Yüksek Tekstil Mühendisliği eğitimini bitirerek yurda geri dönmüştür.

Erol TÜRKÜN, 1976 yılında şahıs firması olarak Duaçınarı’nda baba desteği ile 8 adet kara tezgah ve 6 işçi ile döşemelik ve perdelik kumaş üretmeye başlayarak tekstil sektörüne adım atmıştır.

Erol TÜRKÜN, iki dönem BUSİAD (Bursa Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Başkanlığı görevini yürütmüştür. Halen ETSD (Ev Tekstili Sanayicileri Derneği)’nin Başkan Yardımcılığını yürüten Erol TÜRKÜN, 1985 yılından itibaren bilinçli ve istikrarlı yatırımlar ile tekstil sektöründe entegre tesisler – şirketler zincirini ( EROL TÜRKÜN ŞİRKETLER GRUBU ‘nu) oluşturmuştur.

28 yılda inanılmaz başarılara imza atan EROL TÜRKÜN Şirketler grubu 2004 yılında HOLDİNG’ leşme kararı almış, firmaları TÜRKÜN HOLDİNG çatısı altında toplanmış ve entegre bir kuruluş haline gelmiştir.

Temel faaliyet alanı ev tekstili’dir.

Türkün Holding İş Başvurusu

Türkün Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Türkün Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Türkün Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi: Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firması Türkün Holding Takımına sizde katılın.
Ev tekstil ürünlerinin yurtdışı satışını yapan ve  faaliyet gösteren ev tekstil konfeksiyonu üretimi yapan firmamıza “Müşteri Temsilcisi” arıyoruz

– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
– Tekstil sektöründe müşteri temsilcisi konusunda en az 2 yıl deneyimli
– İyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil almanca olması tercih sebebidir)
– Ms office uygulamalarına hakim

Dokuma Elemanı: Ev tekstil sektöründe yer alan, döşemelik ve perdelik kumaş üretimi yapan firmamıza
“Dokuma Elemanı” aranmaktadır.

– En az ortaokul mezunu
– Konusunda en az 5 yıl deneyimli
– Dornier / Somet / Sulzer makinalarında tecrübeli

Elektrik Bakım Ustası
Elektrik Vardiya Ustası
Aktarma Elemanı
Sistem Destek Uzmanı

Türkün Holding İş Başvuru Formu

Türkün Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Türkün Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir