Tülomsaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tülomsaş Personel Alımı ve İş İlanlarıTülomsaş İş İlanları & Personel Alımları;

Tülomsaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Tülomsaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. (TÜLOMSAŞ), TCDD’nin lokomotif ihtiyacını karşılamak için Eskişehir’de kurulmuş, TCDD’ye bağlı bir ortaklık olan ticari bir şirkettir. Türkiye’nin sanayileşmesinde bir kilometre taşıdır. Şirketin merkezi ve fabrikası Eskişehir’de bulunmaktadır.

Tülomsaş İş Başvurusu

Tülomsaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Tülomsaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Tülomsaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALMA PROSEDÜRÜ:

Şirketimiz personel ihtiyaçlarını, KİT’ler ve Bağlı Ortaklıklarının Genel Yatırım ve Finansman Programına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararları çerçevesinde belirleyerek Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı’na bildirilir. Devlet Personel Başkanlığı bu talepleri Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına göndererek (KPSS) yapılacak sınavlarında başarılı olan adaylar arasından, yerleştirmesini yapar ve talebi yapan kuruma (TÜLOMSAŞ’a) bildirir.

TÜLOMSAŞ Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar için Yapılacak Sınavlar Hakkında belirtilen Usul ve Esaslar çerçevesinde Memur sınav Değerlendirme Komisyonu tarafından; ÖSYM tarafından yerleştirilen adayların istenilen şartları taşıyıp taşımadıkları incelenerek uygun olan adayların atamaları yapılır.

İŞÇİ PERSONEL ALMA PROSEDÜRÜ:

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında, kurumumuza ilk defa işçi olarak atanacak personelin şartları belirtilerek Türkiye İş Kurumundan talep edilmektedir.

Türkiye İş Kurumu bu talebimizi karşılamak üzere söz konusu yönetmelik hükümlerini (merkezi sınav puanları ve diğer şartlar dahil) dikkate alarak işçi aday listesini oluşturarak şirketimize gönderir. Gönderilen adayları kurumuzun sınav komisyonu sözlü sınava tabi tutar. Başarılı olanlar göreve başlatılır.

Tülomsaş İş Başvuru Formu

Tülomsaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Tülomsaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir