TNT Express Personel Alımı ve İş İlanları 2019

TNT Express Personel Alımı ve İş İlanları TNT Express İş İlanları & Personel Alımları;

TNT Express bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. TNT Express tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Her gün dünyanın her yerinden insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden milyonlarca zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki TNT kuryesi bunu teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta size de online izleme hizmetlerimiz aracılığıyla gönderinizi gerçek zamanlı olarak takip etme fırsatı sunuyoruz.

Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler TNT’de. Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi yarın bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, TNT’ye güvenerek müşterinize “evet” yanıtını verebilirsiniz. Her ne kadar teknolojik altyapımız ve taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

TNT’deki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki 58.000 TNT çalışanıyla bağlantı halindedir. TNT olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi TNT olarak görüyoruz.

TNT Express İş Başvurusu

TNT Express iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki TNT Express bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

TNT Express dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kurye: Müşterilerimizin yapmış olduğu veya müşterilerimize gelen gönderilerin toplama ve dağıtım işlemlerini zamanında ve firma standartlarında yaparak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Genel Nitelikler:

Operasyon Departmanı`na bağlı olarak görev yapacak;

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen ulaştırma benzeri bir pozisyonda deneyimli,
 • B Sınıfı ehliyeti ve SRC4 belgesi olan,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu,
 • Tercihen 30 yaşını aşmamış olan,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
 • Çalışma lokasyonlarımız olan Sabiha Gökçen, Tuzla, Kağıthane, Güneşli, Hadımköy bölgelerine bağlı çeşitli bölgelerde görevlendirilmek üzere yeni takım arkadaşları aranmaktadır.

Depo Elemanı:

 • Gelen aracın boşaltılması ve raflara istiflenmesi,
 • Operasyon faaliyetlerine destek olunması.

Genel Nitelikler:

Operasyon Departmanı’na bağlı olarak görev yapacak;

 • En az Lise mezunu,
 • Forklift Operatörlük sertifikası bulunan veya ehliyetine işlenmiş ( G sınıfı )
 • Bilgisayar kullanabilen,
 • Tercihen Ağır ve Tehlikeli işler statüsünde çalışmak için sertifikası olan (mesleki yeterlilik sertifkası)
 • Dinamik, ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Motorlu Kurye
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
Müşteri Hizmet Yetkilisi
Proje Operasyon Yetkilisi

TNT Express İş Başvuru Formu

TNT Express iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan TNT Express üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir