Terra Taşımacılık Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Terra Taşımacılık Personel Alımı ve İş İlanları Terra Taşımacılık İş İlanları & Personel Alımları;

Terra Taşımacılık bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Terra Taşımacılık tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

TERRA Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir. Acentamız CARGO PARTNER ile parsiyel ve komple taşımacılık servisleri sunulmaktadır.Öz mal araçlarımız DAF yeni modelleriyle, 86-95-107 m3 yüklemeli araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Çevre dostu Euro-3 / Euro-5 son model öz mal araçlarımıza ek olarak, bünyemize bağlı kiralık MAKEDON, HIRVAT, SLOVAK, ÇEK, BULGAR ve SLOVEN araçlarla da müşterilerimizin sevkiyatları en güvenilir şekilde taşınmaktadır.

SOFT yazılımı ve SATELLITE araç takip sistemi ile 24 saat araç ve yük kontrol takibi yapılmaktadır.
TERRA Uluslararası Taşımacılık Balkan ülkeleri taşımalarında ilk akla gelen nakliye firması özelliğini taşımakta olup, bu sorumluğunun bilincinde hizmet vermektedir. TERRA Uluslararası Taşımacılık uzmanlaştığı servis ve hizmetlerin yanı sıra sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslar arası kara hava deniz ve demiryolu nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı transit ve açık yükleme ithalat/ihracat nakliyelerinizde forwarder organizasyon çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Organizasyon/Forwarder Hizmetlerimiz: Tüm Avrupa ve İskandinav ülkeleri komple ve parsiyel Ortadoğu ,CIS ülkeleri Rusya ,Türki Cumhuriyetler komple ihracat ve ithalat karayolu proje taşımacılığı. Servislerimiz ve Uzmanlık Alanlarımız: Slovenya, Bosna-Hersek, Sırbistan, Makedonya, Hırvatistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Italya, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan.

Terra Taşımacılık İş Başvurusu

Terra Taşımacılık iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Terra Taşımacılık bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Terra Taşımacılık dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi ve İK Politikamız

Hedeflerimize ulaşmada , bizleri başarıya taşıyan çalışanlaımızla birlikte gelecek yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, sektördeki, sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturmaktadır.

Kurumun hedeflerine en verimli biçimde ulaştırılmasında, insanın en önemli rolu oynayacağı inancı ile ilk hareket noktasının İNSAN olduğu bilinci ile hareket edilmektedir.

Eleman seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi, doğru zamanda doğru yerde, uygun yetkinliklerle, firma felsefesi ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan eleman kaynağını istihdam etmektir. Kişilerin, işin teknik grekesinimlerine uygun özellikler taşıması yanında, insan ilişkilerinde iyi ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilir.

Muhasebe Sorumlusu:

 • Genel muhasebe faaliyetlerinin yürütülmesi,
 • Beyannamelerin hazırlanması (SSK-Geçici Vergi-Muhtasar-KDV-KDV İade raporları,
 • Personel özlük işlemleri ve cari hesapların takibini yapmak,
 • Vergi Dairesi ile ilgilitakip ve yazışmaları yapmak,
 • Tek düzen hesap planına vakıf işlem yapmak.

Genel Nitelikler:

Uluslararası Taşımacılık yapan şirketimiz bünyesine,

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
 • Tercihen nakliye-lojistik sektöründe deneyim sahibi,
 • Microsoft Ofice programlarına hakim,
 • Tek düzen hesap planına ve yasal mevzuata vakıf,
 • Tercihen soft programı kullanabilen,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilicek,
 • Sistemli,dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip,
 • Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,sonuç odaklı çalışan ,takipçi ve dikkatli,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • MUHASEBE SORUMLUSU aramaktayız.

Terra Taşımacılık İş Başvuru Formu

Terra Taşımacılık iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Terra Taşımacılık üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir