Tepe İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Tepe İnşaat Personel Alımı ve İş İlanlarıTepe İnşaat İş İlanları & Personel Alımları;

Tepe İnşaat bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Tepe İnşaat tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Tepe İnşaat San. A.Ş.; Bilkent Holding’e bağlı inşaat firması, 1969 yılında kurulmuştur. Proje safhasından, kaba-ince inşaat, anahtar teslimi yapılarda ISO 9000, 9001:2000 kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Eğitim yapıları, alışveriş merkezleri, hastaneler, havalanları ve altyapı işleri bitirmiş, bazılarının işletmesine devam eden firmanın en bilinen üç projesi sırasıyla; 52 katlı bir, 36 katlı iki kule olmak üzere toplam üç kuleden oluşan ve Türkiye’nin en yüksek yapısı ünvanını elinde tutan Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük kompleksi, ikincisi İstanbul Atatürk Havalimanı yeni dış hatlar terminali, üçüncüsü ise 300.000 m2 açık alanda gerçekleştirilen 105.000 m2 lik kapalı alanda medikal ve elektronik donanıma sahip Türk Silahlı Kuvvetleri rehabilitasyon ve bakım Merkezidir. Şirket Bilkent Holding ve dolayısıyla Bilkent Üniversitesi’ne aittir. Tüm grup şirketlerinde olduğu gibi kârı eğitime aktarılmaktadır. Kurulduğu günden itibaren bitirdiği ve devam eden projeleriyle toplam 9.423.055 m2 inşaat alanında 5.394.216.136 dolar kontrat değerleriyle iş yapmaktadır.

Tepe İnşaat İş Başvurusu

Tepe İnşaat iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Tepe İnşaat bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Tepe İnşaat dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Tepe İnşaat bünyesinde çalışabileceğiniz bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Temizlik Elemanı
  • Temizlik Makinesi Operatörü
  • Cam Silme Elemanı
  • Servis Projeleri Uzmanı
  • Operasyon Müdürü
  • Bölge Müdürü

Tepe İnşaat İş Başvuru Formu

Tepe İnşaat iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Tepe İnşaat üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir