Tepe Home Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tepe Home Personel Alımı ve İş İlanlarıTepe Home İş İlanları & Personel Alımları;

Tepe Home bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Tepe Home tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı   olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en   büyük mağazalar zinciridir. Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent   Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 6 mağaza 13 bayi 2 depo 1 fabrika ve   110.000 m2’yi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un faaliyet gösterdiği   mağazaların  2’si İstanbul’da, 3’ü Ankara’da, birer tanesi ise Adana, Alanya, İzmir Diyarbakır,  Elazığ, Eskişehir,İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Sivas,  Tekirdağ, Trabzon, Isparta,Tokat,Gaziantep’te bulunmaktadır. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

Tepe Home İş Başvurusu

Tepe Home iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Tepe Home bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Tepe Home dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: Mağazamızda sunumu gerçekleştirilen mobilya ve dekorasyon ürünleriyle ilgili müşterilere danışmanlık yaparak satış gerçekleştirmek .

  •  Markamızı en iyi şekilde temsil edecek ,
  •  İkna kabiliyeti yüksek , güler yüzlü , pozitif , insan ilişkilerinde başarılı
  •  Düzenli çalışma prensiplerine sahip ,
  •  Tercihen kurumsal firma tecrübesi olan

Muhasebe Elemanı: Mağazamızda görevlendirilmek üzere,

  • Ticaret Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
  • Ön muhasebe bilgisine sahip,
  • Mağazacılık ve perakende sektöründe deneyimli,
  • MS Office programlarına hakim,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Muhasebe elemanı alınacaktır.

Tepe Home İş Başvuru Formu

Tepe Home iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Tepe Home üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir