Telpa Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Telpa Personel Alımı ve İş İlanları Telpa İş İlanları & Personel Alımları;

Telpa bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Telpa tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Temel amacı katma değerli dağıtım hizmetleri sunmak olan, Türkiye genelinde yaklaşık 11.000 satış noktası ile doğrudan çalışan, mobil ürün alanının lider distribütörüyüz.

En ileri teknolojiye sahip teknolojik alt yapımız ile satış, satış sonrası destek, pazarlama ve katma değerli lojistik alanlarında hizmet veriyoruz.

İş modelimiz çerçevesinde ürün ve çözümlerimizin bulunurluğunu, tüketicilerimizin en yaygın şekilde ulaşabileceği satış noktalarında sağlarken, talebin yaratılmasına da yardım ediyoruz.

“Satış sonrası hizmetlerimizle en yüksek hızı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ‘distribütörünüz Telpa ise içiniz daima rahat olsun’diyoruz.

Telpa İş Başvurusu

Telpa iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Telpa bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Telpa dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Başvuru:

  • Üniversiteden yeni mezun ve/veya son sınıf öğrecisiysen,
  • İş hayatına yeni atılacaksan,
  • Kariyer yapmayı hedefliyorsan,
  • Kendine ve iletişimine güveniyorsan,
  • Aktif ve dinamik bir iş ortamı hayali kuruyorsan,
  • Full time/Part time iş arıyorsan,

600’ün üzerinde çalışanı ile Telekomünikasyon sektörünün lider firması olan Telpa’nın genç ve dinamik kadrosuna seni de bekliyoruz.

Gelen başvurular niteliklerine göre uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir.

Telpa İş Başvuru Formu

Telpa iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Telpa üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir