Tekin Acar Cosmetics Personel Alımı ve İş İlanları 2019

 Tekin Acar Cosmetics Personel Alımı ve İş İlanlarıTekin Acar Cosmetics İş İlanları & Personel Alımları;

Tekin Acar Cosmetics bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Tekin Acar Cosmetics tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Tekin Acar Cosmetics 1979 yılında Ankara Kızılay Onur Çarşısı’nda,16 m2’lik mağazanın bir bölümünde parfüm ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. 1979 yılından günümüze Türkiye’yi çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır. Tekin Acar Cosmetics mağazalarında, konusunun uzmanı, güler yüzlü ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilir, yeni, trendy ürünleri bulup dileğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz üstelik herhangi bir şey satın almasanız da kızgın ifadelerle asla karşılaşmazsınız. Tekin Acar Cosmetics yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım ve makyaj uygulamaları, trendleri takip eden eğitimli danışmanları, Beauty Club Card sürprizleri ve puan avantajları ile size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Türk kozmetik sektörünün lideri Tekin Acar Cosmetics ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır.

Tekin Acar Cosmetics İş Başvurusu

Tekin Acar Cosmetics iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Tekin Acar Cosmetics bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Tekin Acar Cosmetics dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı:

Türkiye’nin en beğenilen kozmetik markası Tekin Acar Cosmetics’e katılmaya hazır mısınız? Dünyaca ünlü markalar, parfümlerin büyülü dünyası, profesyonel cilt bakımı, şehrin en iyi make-up artistleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla ziyaretçilerine muhteşem bir alışveriş deneyimi yaşatan Tekin Acar Cosmetics 26 ilde toplam 76 mağazasıyla hizmet veren en büyük kozmetik mağazalar zinciridir.

Siz de mağazalarımızda görev almak istiyorsanız ve aşağıdaki niteliklerin kendinizde olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Genel Nitelikler:

 • En az lise, tercihen yüksekokul mezunu,
 • Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı ve makyaj uygulamaları alanında deneyim sahibi veya renkli kozmetik konusunda kariyer hedefi olan,
 • Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın,
 • Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,
 • Esnek çalışma  saatlerine uyum sağlayabilen ve vardiyalı sistemde çalışabilen.

Bölge Müdürü:

 • Sorumlu olduğu bölgedeki mağazaların satışını arttıracak faaliyetler planlamak ve uygulanmasını sağlamak,
 • Satış hedeflerini ve operasyonel maliyetleri bütçeye uygun olarak takip etmek ve gerekli aksiyonları almak

Genel Nitelikler:

 • Üniversite mezunu,
 • Kozmetik sektöründe olmak üzere alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
 • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
 • Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,
 • Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı,
 • Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen,
 • Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Tekin Acar Cosmetics İş Başvuru Formu

Tekin Acar Cosmetics iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Tekin Acar Cosmetics üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir