Tedi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tedi Personel Alımı ve İş İlanları Tedi İş İlanları & Personel Alımları;

Tedi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Tedi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 15 Haziran 2007 tarihinde kurulmuştur.

Tedi, tüketicilerin günlük gıda dışı (tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik vs.) ihtiyaçlarını karşılayan mağazalar zinciridir.

Tedi mağazalarında; bayan, bay, bebek, çocuk, genç, spor, çorap, aksesuar, kozmetik, iç giyim ve diğer ürünlerin (züccaciye, ev tekstili, oyuncak, kırtasiye vb.) satışları yapılmaktadır.

Tedi İş Başvurusu

Tedi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Tedi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Tedi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mağaza Satış Elemanı: Merkez bölgesinde ikamet eden yeni açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanı” ekip arkadaşları aramaktayız.

·         Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren,
·         Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen,
·         Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak,
·         İletişim becerisi yüksek, İnsan İlişkileri kuvvetli

Çay, Servis ve Temizlik Elemanı: Depomuzda Çalıştırılmak Üzere;

  • Takım çalışmasına uyumlu,
  • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayacak,
  • Fiziksel olarak çalışabilecek,
  • Topkapı, Bahçelievler, Güngören, Haznedar, Yenibosna civarlarında ikamet eden KADIN DEPO TEMİZLİK görevlileri aramaktayız.

Asgari Ücret+SGK+Yemek+Servis

Çalışma Saatleri: 07:00 ile 17:00 arasındadır.

Cumartesi, Pazar Tatil Günüdür.

Depo Elemanı

Tedi İş Başvuru Formu

Tedi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Tedi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir