Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları Taşyapı İnşaat İş İlanları & Personel Alımları;

Taşyapı İnşaat bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Taşyapı İnşaat tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İlk olarak 1979 yılında temelleri atılan ve 1985 yılında kurumsal olarak faaliyetlerine başlayan TAŞYAPI İnşaat, başta lüks konut üretimi olmak üzere altyapı, üstyapı taahhüt projelerinde Türkiye’nin en önemli inşaat markalarından birisi olmuştur. Üstyapı ve altyapı projelerinde yıllık 1 milyar dolar ciroya ulaşırken; özellikle rezidans, konut, bina, işyerleri, kültür merkezleri, spor merkezleri, sağlık merkezleri, turizm kompleksleri, otoyollar, kavşaklar, tüneller, boru hatları, kanalizasyon, sulama sistemleri ve enerji yatırımları ile ön plana çıkmaktadır. Şirketimiz; yurt içinde 9.000 lüks konut ve 1.000.000 m2 üstyapı projesini içeren bir portföye, yurtdışında ise Kazakistan, Rusya, Tükmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak ve Libya’da 950 milyon dolarlık iş hacmine ulaşmıştır.

Limitsiz müteahhitlik karnesi ve 100.000.000 doları aşan geniş bir makine parkı ile Türkiye’den sonra, uluslararası platformda da inşaat sektörünün önemli markalarından birisi olmuştur.

Taşyapı İnşaat İş Başvurusu

Taşyapı İnşaat iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Taşyapı İnşaat bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Taşyapı İnşaat dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Taşyapı personel alımı yapacağı pozisyonları insan kaynakları sayfası üzerinden duyurmuştur.

–  Planlama Mühendisi,
– Hi-up / Hiyap Operatörü,
– İnşaat Teknikeri,
– Damperli Kamyon Şoförü,
– Yükleme Operatörü
– Tır Şoförü,
– Beko Loder Operatörü,
– Ekskavatör Operatörü,
– Silindir Operatörü,
– İnşaat Mühendisi.

Makine Mühendisi:

 • 4 yıllık üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
 • 5 yıl karayolu , demiryolu altyapısı veya altyapı şantiyelerinde tecrübeli ,
 • Tercihen şantiyelerde makine şefliği görevini yürütmüş ,
 • Tercihen İngilizce bilen ,
 • Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personele ihtiyaç vardır.
 • İkinci lisan olarak Arapça bilgisi ve yurt dışı tecrübesi tercih nedenidir.

Damperli Kamyon Şoförü: Türkiye genelindeki altyapı şantiyelerinde görevlendirmek üzere Damperli Kamyon Şoförü aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 •  En az 10 yıl tecrübeli,
 •  Operatör belgesine sahip,
 •  Askerlik hizmetini tamamlamış,
 •  Seyahat engeli olmayan.
Personel ve Özlük İşleri Uzmanı

Taşyapı İnşaat İş Başvuru Formu

Taşyapı İnşaat iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Taşyapı İnşaat üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir