Swatch Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Swatch Personel Alımı ve İş İlanlarıSwatch İş İlanları & Personel Alımları;

Swatch bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Swatch tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İsviçre orijinli Dünyaca ünlü saat, araba, zamanlama teknolojisi yarı iletkenler firması, Sahibi Swatch Grubu Olup Breguet, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, Léon Hatot, Omega SA, Longines, Rado, Union Glashütte, Tissot, Calvin Klein Watches + Jewelry, Balmain, Certina, Mido, Hamilton, Swatch, Flik Flak, Endura and Tourbillon Markalarıyla Kardeştir. Daimler AG ile imzalanan ortaklık anlaşmasıyla Smart marka arabalar üretmektedir.

Swatch İş Başvurusu

Swatch iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Swatch bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Swatch dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Kadrosu:  Mağazada sunulan ürünlerin satışı (Swatch saatleri ve Flik Flak) Müşterilerin kabulü, Ürünlerin servis ve sunumu, Küçük onarımlar, kol kayışları ve batarya değişikliklerini denetler. Mağazanın ve görüntülenen ürünlerin (vitrin, mobilya, yer ve tezgah) görünümünü garanti eder. Sarf malzemelerinin ve eşyaların saklanması

Profiliniz:

Markamız ve ürünlerimiz, yaratıcılığın, hareketin ve hayatın neşesini temsil eder. Bunu bir marka elçisi olarak iletebilir ve müşterilerimize ilham verebilir misiniz? Güçlü bir iş yeteneği ve mükemmel iletişim becerilerine sahip, açık fikirli, takım odaklı, motive olmuş, kararlı ve proaktif bir insan mısınız? Çalışma saatlerine göre esnek misiniz (7/7 açık mağaza, iş günlerinde düzeltme yok)

Mesleki şartlar:

Perakende sektöründe, tercihen bir saat, yaşam tarzı veya aksesuar ortamında Perakende çıraklık

Görsel Mağazacılık Proje Lideri: Birincil sorumluluğunuz, müşteriler için keyifli ve kolay bir alışveriş deneyimi yaratmaktır. Saatlerin sunumları, mevsimler, takvimdeki önemli olaylar (Sevgililer Günü veya Noel gibi) veya güncel moda ve trendler tarafından dikte edilebilecek temalarla düzenli olarak değiştirilir. Ayrıca, yönergelerimizi nasıl uygulayacağımıza ve dünya genelinde SWATCH’ın ruhunu nasıl geliştireceğimize dair pazarlara destek sağlıyorsunuz.

Tipik aktiviteler şunları içerir:
Her yeni ürün lansmanı için Görsel Merchandising yönergelerini hazırlayın Test ve uygulama da dahil olmak üzere pencere dekorasyon çözümlerinin bir araya getirilmesiYeni uzun vadeli veya lansmana özel ekranların oluşturulmasında (Watch & Bijoux) ve üretim için tedarikçilerin ve tedariklerin takibinde bulunun Grafik tasarımını oluşturun ve Her kampanya için POS materyallerini sonuçlandırmak. Uluslararası toplantılar, fuarlar, etkinlikler ve özel projeler için proje hazırlama (proje geliştirme, organizasyon, koordinasyon, şantiyede dekorasyon, vb.) Merchandising / POS görsel konulardaki pazarlara cevap vermek. Merchandising ile ilgili eğitimi uluslararası Satış ekipleri Her proje için her zamanki belgeleri (Proje sayfaları, Satınalma siparişleri vb …) sağlayın

Profiliniz:

Mükemmel iletişim becerilerinin yanı sıra yaratıcı ve organizasyonel becerilere sahip son derece esnek, kararlı ve proaktif bir takım oyuncusu arıyoruz.

Mesleki şartlar:
Bir Yaratıcı Alanda Derecesi (Görsel Mağazacılık, İç Tasarım, Grafik Tasarım) Bir Perakende Markası veya Tasarım ajansında Görsel Mağazacılık DeneyimiAşk Görsel farkındalık, çağdaş ve çekici tasarım çözümleri için yetenek Estetik için keskin bir gözle yaratıcı ve ticari görsel yeterlilik Sona kadar yüksek bir yakınlık moda ve iletişim trendleri Çeşitli iç ve dış ortaklarla koordinasyon sağlama yeteneği Bir projenin başlangıcından başlayarak hayata geçirilmesine öncülük edebilmeSürekli ve sürekli değişen, uluslararası bir ortamda çalışabilme kapasitesi Grafik tasarım yazılımlarının (Adobe Creative Suite, SketchUp pro) yanı sıra her zamanki MS Office paketi

Perakende Mimarı
Perakende Alan Yöneticisi

Swatch İş Başvuru Formu

Swatch iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Swatch üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir