Süvari Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Süvari Personel Alımı ve İş İlanlarıSüvari İş İlanları & Personel Alımları;

Süvari bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Süvari tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Üç tekerlekli ahşap bir arabayla başladığı yolculuğuna, 1967 yılında Hazır Giyim toptancılığı ile devam eden Süvari, 1997 yılından itibaren önemli perakende markalarından biri olarak devam etmektedir. “Hayata Karış” felsefesi ile, dünyanın her yerindeki hedef kitlesine, rutinin içinde kaybolmama, hayatı yaşarken sevdiklerine, sevdiği şeylere, yeni deneyimlere, değişime, heyecana ve mutluluğa zaman ayırma mesajı veren Süvari, kendisini iyi ve mutlu eden müşterileri ile birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmaktadır.

Süvari, 1997 yılında başladığı yurt içi mağazacılığı ile birlikte, aynı yıl yurt dışı mağazacılığa da adım atmıştır. Erkeklerin günlük ve iş hayatında,  özel davetlerde şıklığını tamamlamayı vaad eden Süvari, 9 ülkede 152 mağazasıyla kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tüketicisi ile buluşturmaktadır. Süvari’nin marka yolculuğu yurt içinde emin adımlarla devam ederken, yurt dışında bulunduğu ülkelerde ve yeni pazarlarda her geçen gün global anlamda büyümeye devam etmektedir.

Süvari İş Başvurusu

Süvari iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Süvari bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Süvari dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın mağazasında istihdam edilmek üzere;

 • Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, birlikte çalıştığı satış danışmanlarına koçluk yapmak, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi,
 • Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli,
 • Erkek adaylar için askerlik dâhil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

Kasiyer: Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın Mağazasında istihdam edilmek üzere;

 • Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi,
 • Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli,
 • Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen,
 • Güleryüzlü,
 • Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

Süvari İş Başvuru Formu

Süvari iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Süvari üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir