Sur Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sur Yapı Personel Alımı ve İş İlanlarıSur Yapı İş İlanları & Personel Alımları;

Sur Yapı bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sur Yapı tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. Sur Yapı olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis ve AVM projeleri üretimi, site yönetimleri, sitelerin ikinci ellerinin yönetimi, AVM projelerinin kiralama ve yönetimlerini de yapan bir şirketler grubu olarak sektörde öne çıkıyoruz. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken 2007 yılında başladığımız enerji sektöründe de başarılara imza atıyoruz.

Sur Yapı İş Başvurusu

Sur Yapı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sur Yapı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sur Yapı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Organizasyonun her düzeyindeki kadrolarda en kalifiye ve en yetenekli personeli bulundurmak bağlamında aşağıda belirtilen hususlar dikkate alınır:

 • Gereğinden fazla personel istihdam etmemek ve personelin en yüksek verimle çalışmasını sağlamak,
 • Görevin gereklerine uygun yetkin personelin görevlendirilmesini gerçekleştirmek, tüm personele yetenek ve yeterliklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak,
 • Personelin kişiliğine saygı duymak, özlük işlerine ilişkin haklarının korunmasını sağlamak,
 • Personeli başarıya teşvik etmek, ödüllendirmek, bilgi ve görgüsünü artırmak, boşalan kadrolara bünye içinden eleman (yetkin personel) yetiştirme çabasını göstermek ve bu yerlere yerleştirmede şirket içinde yetişen personele öncelik tanımak,
 • Personeli, kendisini ilgilendiren konularda zamanında haberdar etmek, görüş ve fikirlerini ilgili yönetim kademelerine kolaylıkla bildirmelerini sağlayacak haberleşme usullerini geliştirmek,
 • Tüm yöneticileriyle birlikte, personelin çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve iyi beşeri ilişkilerin tesis edilmesini sağlamak.

Satış Asistanı: Şirketimizin satış departmanında satış temsilcilerine destek olabilecek satış asistanları aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Tercihen gayrimenkul sektöründe tecrübeli,
 • İletişim becerileri yüksek,
 • Yüksek okul veya üniversiteden yeni mezun veya tecrübeli,
 • Giyimine özen gösteren,
 • Windows programlarını kullanabilen,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
 • Motivasyonu yüksek, kendini geliştirmeye açık ve gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleri olan, çalışma arkadaşları aramaktayız.

Sur Yapı İş Başvuru Formu

Sur Yapı iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sur Yapı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir