So Chic Personel Alımı ve İş İlanları 2019

So Chic Personel Alımı ve İş İlanları So Chic İş İlanları & Personel Alımları;

So Chic bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. So Chic tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında öncü kabul edilen So CHIC…, birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Konusunda uzman tasarım ekibi tarafından her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyon hazırlayan So CHIC…, bu sayede ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile beğeni toplamaktadır. Dünyadaki tüm moda akımlarını aynı anda vitrinlerine taşıyan So CHIC… tasarım ekibi, hayal gücüne hitap eden koleksiyonlarıyla fark yaratmaktadır. Her sezon değişen ve gelişen aksesuar dünyasına farklı bir soluk getiren So CHIC., kendi ekolünde bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Çalışan, modern, çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen So CHIC…, 50.000’i aşkın farklı modeliyle, yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün artan mağazalarında tüketicisiyle buluşmaktadır. So CHIC.’in Türkiye dışında KKTC, Azerbaycan, Katar, Suudi Arabistan, Bahreyn ve BAE gibi dünyanın birçok ülkesinde giderek yaygınlaşan mağaza ağı bulunmaktadır.

So Chic İş Başvurusu

So Chic iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki So Chic bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

So Chic dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: Yeni açılacak Mağazamız da, verilen hedefler doğrultusunda Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, Öz motivasyonu yüksek, Firma temsil bilincinde olan Satış Danışmanı ve Uzman Satış Danışmanı adaylarına Kariyer fırsatları yaratıyoruz.

Genel Nitelikler:

  • Kişişel bakımına özen gösteren
  • İnsan İlişkileri kuvvetli
  • Müşteri Odaklı
  • Perakende sektöründe yüksek kariyer hedefleri olan
  • En az Lise Mezunu

Teknik Servis Uzmanı: Şirketimizin Teknik servis departmanın da, mağaza ve müşterilerden tadilata gelen ürünlerin takibini ve sisteme ilgili kayıtlarını yapacak, zamanın da gönderilmesini sağlamak için planlamasını organize edecek, Müşteri sorunlarıyla ilgilenecek vb. süreçlerden sorumlu olacak “Teknik Servis Uzmanı” aramaktayız.

  • En az Lise, tercihen Önlisans mezunu
  • İletişimi kuvvetli
  • İkna becerisi kuvvetli
  • İş Planlama becerisi gelişmiş
Görsel Düzenleme Uzmanı
Toptan Satış Danışmanı

So Chic İş Başvuru Formu

So Chic iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan So Chic üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir