Sew-Eurodrive Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Sew-Eurodrive Personel Alımı ve İş İlanlarıSew-Eurodrive İş İlanları & Personel Alımları;

Sew-Eurodrive bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sew-Eurodrive tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

SEW-EURODRIVE ismi zikredildiğinde insanların aklına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi “elektrikli motorlardır”. Elektrikli motorlar şirketimizin başlangıcını oluşturduğu için bu doğrudur. Bununla birlikte aynı zamanda SEW-EURODRIVE ismi daha fazlası anlamına da gelmektedir ve ürün ve hizmet yelpazemiz ciddi oranda genişlemiştir.

Redüktörlü motorlar, redüktörler, motorlar, dağıtık kurulum komponentleri, elektronik kontrollü tahrik üniteleri, mekanik değişken hızlı redüktörlü motorlar ile ciddi mühendislik ihtiva eden tahril çözümleri. Tabii ki de tamamlayıcı hizmetleri ve servis önerilerini de unutmamalıyız.

Sew-Eurodrive İş Başvurusu

Sew-Eurodrive iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sew-Eurodrive bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sew-Eurodrive dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Muhasebe Elemanı:

 • Müşteriler ile iletişime geçip tahsilat takiplerinin yapılması.
 • Dosyaların klasörlenmesi ve arşivlenmesi.
 • Muhasebe ve finans işlemlerine destek verilmesi.

Genel Nitelikler:

 • Ön lisans ya da Lisans mezunu,
 • Microsoft Office programlarını kullanabilen.
 • Daha önce ön muhasebe / tahsilat / arşiv işlerinde tecrübe sahibi olan.
 • Kendini düzgün ifade edebilen.
 • Takım çalışmasına yatkın, müşterilerle iletişim kurabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

Satış Mühendisi: Hareket sistemeleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamızın Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Dış Satış Mühendisleri Aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Mevcut müşteri portföyümüze periyodik ziyaretler düzenleyip uygun konfigrasyonu oluşturup teklif verilmesini sağlayabilecek,
 • Portföyümüze yeni müşteriler kazandırabilecek,
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım arkadaşları aramaktayız.

Sew-Eurodrive İş Başvuru Formu

Sew-Eurodrive iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sew-Eurodrive üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir