Sekiz Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sekiz Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanlarıSekiz Eylül Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Sekiz Eylül Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sekiz Eylül Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

2008 yılından bu yana faaliyetini sürdüren hastanemiz, 7133 m2 kapalı alan ile Sağlık bakanlığı akreditasyon kriterlerine göre A grubu hastane statüsünde olup, yapılan tüm iyileştirme çalışmaları kapsamında (yatak artırım başvurusu hariç) Temmuz 2016 tarihi itibari ile de 21 branş, 37 uzman doktor, hastalara ve refakatçilere yüksek konfor sunulan toplam 106 hasta yatağı bulunmaktadır. Kardiyovasküler ameliyatlar için ayrılan özel ameliyathanelerimiz bulunmaktadır. Ameliyathaneler ile bağlantılı olan, 34 yetişkin, 9 yenidoğan olmak üzere toplam 43 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitelerindeki hastaların tüm tıbbi değerleri, hastane network sistemi ile hekimlerin izlenimine açıktır.

SGK, Resmi Kurumlar, Özel-Devlet Bankaları ve Tüm Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşmalı olarak hizmet sunmaktayız. İleri görüşümüz, hastanemizi Manisa’da etik değerlere bağlı insana saygılı ve tercih edilebilir bir hastane haline getirmiştir. Hedefimiz, sürekli büyüyen deneyimli kadromuz ile sağlıkta gülen yüzünüz olmaya devam etmektir. Özel Hastane statüsünde olan hastanemiz tüm branşlarda tecrübeli kadrosuyla, etkili tedavi ve güvenilir hizmet vermektedir.

Sekiz Eylül Hastanesi İş Başvurusu

Sekiz Eylül Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sekiz Eylül Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sekiz Eylül Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

  • Tıbbi Sekreter
  • Ebe

Sekiz Eylül Hastanesi İş Başvuru Formu

Sekiz Eylül Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sekiz Eylül Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir