Seçkin Onur Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Seçkin Onur Personel Alımı ve İş İlanları Seçkin Onur İş İlanları & Personel Alımları;

Seçkin Onur bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Seçkin Onur tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Firmamız çalışma hayatına 1950’li yıllarda 25 m2’lik ticarethanesi ile başlamıştır. Seçkin Onur A.Ş çatısında BİZDEN markası adı altında ürettiğimiz gıda ürün gruplarımız Pirinç, Bakliyat, Makarna, Un ve Unlu Mamüller, İrmik, Nişasta, Pirinç unu, Vanilya, Hamur Kabartma Tozu, Pudra Şekeri, Şeker ve Türk kahvesidir. Bunun yanı sıra, MEMLEKET markamız ile pirinç ve bakliyat üretimi yapmaktayız. CLEAN HOUSE markamız ile Çöp torbası, Buzdolabı Poşeti, Streç Film, Alüminyum Folyo, Yanmaz Fırın Torbası, Bulaşık Süngeri, Ovma Teli, Yedek Paspas, Cam Bezi ve Temizlik Bezi üretmekteyiz. CLİO Markalı ürünlerimiz arasında Yağ Çözücü, Banyo Temizleyici, Mutfak Temizleyici, Pas ve Kireç çözücü, Cam Temizleyici bulunmaktadır. PEM markalı ürünlerimiz de Sıvı El Sabunu, Tuvalet Kâğıdı, Peçete ve Kâğıt Havlu bulunmaktadır.

Seçkin Onur İş Başvurusu

Seçkin Onur iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Seçkin Onur bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Seçkin Onur dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Temsilcisi: Toptan kanal gıda ve hızlı tüketim ürünleri satış ve dağıtımında sektör lideri olan; Procter & Gamble Distribütörüğü yapan firmamızda, gıda ürünleri bölümümüz de satış temsilcisi olarak görevlendirilecek yeni takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yönettiği müşterilerin satış, dağılım ve iş geliştirmesinden sorumlu olacak,
 • Müşteri mağaza kampanya, görsellik ve bütçe yönetimini yapacak
 • Genel Nitelikler:

  ·  Üniversite yada Yüksekokul Mezunu,
  ·  MS Office programlarına hakim
  ·  Güçlü insan ilişkilerine sahip dinamik, girişken ve başarı odaklı,
  ·  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  ·  B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif sürüş deneyimi olan
  ·  30 yaşını aşmamış.

  Satış Müşteri Temsilcisi: Toptan kanal gıda ve hızlı tüketim ürünleri satış ve dağıtımında sektör lideri olan; Procter & Gamble Distribütörüğü yapan firmamızda üst kanal satış temsilcisi olarak görevlendirilecek, yeni takım arkadaşları arıyoruz.

  • Yönettiği müşterilerin satış, dağılım ve iş geliştirmesinden sorumlu olacak,
  • Müşteri mağaza kampanya, görsellik ve bütçe yönetimini yapacak

  Genel Nitelikler:

  • Üniversite yada Yüksekokul Mezunu,
  • MS Office programlarına hakim
  • Güçlü insan ilişkilerine sahip dinamik, girişken ve başarı odaklı,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif sürüş deneyimi olan
  Market Aktivite Elemanı
  Çamaşırhane Satış Temsilcisi
  Ziraat Mühendisi

  Seçkin Onur İş Başvuru Formu

  Seçkin Onur iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Seçkin Onur üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

  Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir