Seçil Kauçuk Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Seçil Kauçuk Personel Alımı ve İş İlanlarıSeçil Kauçuk İş İlanları & Personel Alımları;

Seçil Kauçuk bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Seçil Kauçuk tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1983 yılında kurulan Seçil Kauçuk, izleyen yıllar içinde yaptığı büyük ve başarılı atılımlar sonucunda, bugün, Türkiye ve Belarus’ta kurulu bulunan üretim tesisleri ve marka bilinirliği ile uluslararası bir firma konumundadır.

Otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve altyapı sektörü başta olmak üzere, Türkiye ve birçok ülkeye sektörel kauçuk ürünler sunan Seçil, kalitesini ulusal ve uluslararası geçerlilikte kalite belgeleriyle kanıtlamıştır ve dünya çapında akredite olan kalite kuruluşlarıyla iş birliğini sürdürmektedir.

Sadece geniş üretim kapasitesiyle değil, pazarlama alanında “doğru yer, doğru fiyat, doğru miktar, doğru zaman” ilkeleri üzerine kurduğu lojistik yapılanmasının gücüyle de dünya pazarlarına ulaşan Seçil Kauçuk’un, Almanya başta olmak üzere, 12 farklı ülkede şube ve distribütörlükleri bulunmakta ve 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Yaklaşık 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 70.000 metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren Seçil Kauçuk, tasarım ve modellemeden paketlemeye kadar gerekli tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Şok tünelli mikrodalga, tuz banyosu, EPDM, TPV ve silikon hatlarında, farklı kapasitelerdeki ekstrüderler kullanarak, başta co-ekstrüzyon olmak üzere değişik özelliklerde profiller üreten Seçil, pres ve enjeksiyon presleriyle de sektörel kauçuk parçalar sunmakta ve ekstrüzyon ürünlerin de enjeksiyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Seçil Kauçuk, gerek karışım tesislerinde hazırladığı değişik formülasyondaki hamurlar ve gerekse son ürün bazında, sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalite kontrol analizlerini de yine bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknolojik cihazlara sahip laboratuvarında gerçekleştirmektedir.

Seçil Kauçuk İş Başvurusu

Seçil Kauçuk iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Seçil Kauçuk bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Seçil Kauçuk dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İK Politikası:
Seçil Kauçuk,

 • Faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde nitelikli işgücünün çalışmak istediği İşveren olmayı ,
 • Seçme ve işe almada küresel bakış açısıyla, din, dil ,ırk ,yaş, cinsiyet ayırt etmeksizin seçim yapmayı,
 • Çalışanlarını ve ailelerinin, sürekli gelişim göstermeleri, potansiyellerini ortaya çıkarabilmeleri için gerekli ortamı ve fırsatı sağlamayı,
 • Her çalışanının, kendi işinin lideri olduğu bilinciyle çalışanlarının ilerlemesini yönlendirmeyi,
 • Oluşturulan bu kültür neticesinde çalışan performansını yakından izleyerek açık iletişim kurmayı,

İnsan Kaynakları Politikasının temelleri olarak kabul eder.

Mekanik Bakım Onarım Görevlisi: Üretimin verimlilik ve kalite ilkeleri doğrultusunda kesintisiz bir biçimde sürdürebilmesi için gerekli olan tüm tezgah, makinelerin mekanik kısımları ve sistemlerin sürekli ve özelliklerine uygun olarak çalışmasının sağlanması amacı ile periyodik veya arızi bakım ve onarımların yapılmasını sağlamak.

Genel Nitelikler:

 • MYO ilgili bölümlerinden veya endüstri meslek lisesi / teknik lise (Makina, mekanik , mekatronik, Torna-Tesviye, Kalıp, Metal vb. bölümü) mezunu,
 • En az 2 yıl tecrübeli,
 • Askerliğini yapmış,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Vardiya çalışabilecek olan

Teknik Ressam: Merkez fabrikamızda Teknik Ressam olarak çalışacak, makina – parça tasarımında ve teknik resmi hazırlanmış ürünün bilgilerini bilgisayar desteği ile tel-erezyon makinesine aktarmak ve kalıbın bilgilerini de makineye girip kalıbın kesilmesini sağlamak gibi görevlerde aktif olarak rol alacaktır.

Genel Nitelikler:

 • Autocad/mechanical ve/veya solidworks kullanabilen
 • Makina- parça tasarımında tecrübeli ya da altyapısı olan
 • Tel erozyon makinesi kullanabilme tecrübesi olan,
 • Yoğun çalışma temposuna ve vardiya sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Alanı ile ilgili araştırma yapan,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış

Seçil Kauçuk İş Başvuru Formu

Seçil Kauçuk iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Seçil Kauçuk üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir