Sarıtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Sarıtaş Personel Alımı ve İş İlanlarıSarıtaş İş İlanları & Personel Alımları;

Sarıtaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sarıtaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Babamız Hüseyin SARITAŞ’tan kalan en önemli miras sanırım “mükemmellik arayışı”dır. O sadece kurucumuz değil; geçmişten günümüze “en iyi olmak” ilkesiyle hayatımıza yön veren kişi olmuştur. Paslanmaz Çelik’e olan aşkını bize de aşıladı. Haklıydı; insanlığın en önemli metalini onun sayesinde keşfetmiştik. Kuruluşumuz Perşembe Pazarı’ndaydı ama asıl maceramız Dudullu’da başlamıştı. Kısa sürede Paslanmaz Çelik sektörünün lideri olmamızda “En iyi hizmet” ilkemiz önemli rol oynamıştı. Yatırıma verdiğimiz önem bir aile geleneği olarak sürüp gelmiştir. Deneyim ve bilgilerimiz onunla beslenmiştir. Yoksa Paslanmaz Çelik de “Dünyanın Önemli Merkezlerinden Biri” olabilir miydik. Kuşkusuz hayır. Yüksek teknolojisi, geniş ürün yelpazesi ve Avrupa’nın en büyük makine parkı ile GEBZE-SARITAŞ işte bunun kanıtıdır. Ayrıca “Bu zamanda bu yatırımlar akıl karı değil” görüşüne verilen en güzel yanıtdır.

Sarıtaş İş Başvurusu

Sarıtaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sarıtaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sarıtaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Elektronik Teknikeri: Paslanmaz Çelik sektöründe öncü olan firmamızın tesislerinde görevlendirilmek üzere Teknikerler aranmaktadır.

-Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun
-Endüstriyel otomasyona yatkın
-Karşılaştığı problemlere analatik çözümler getirebilen
-En az 3 yıl PLC deneyimi olan
-Tercihen boy kesme ve dilme makinaları üzerine deneyimli
-Kişisel iletişimi iyi ve ekip çalışmasına uyumlu

Elektronik Mühendisi: Paslanmaz Çelik sektöründe öncü olan firmamızın,Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesislerinde görevlendirmek üzere Mühendis aranmaktadır.

-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
-Endüstriyel otomasyona yatkın
-Karşılaştığı problemlere analatik çözümler getirebilen
-En az 3 yıl PLC deneyimi olan
-Tercihen boy kesme ve dilme makinaları üzerinde deneyimli
-Kişisel iletişimi iyi ekip çalışmasına uyumlu

Sarıtaş İş Başvuru Formu

Sarıtaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sarıtaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir