Sardunya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sardunya Personel Alımı ve İş İlanlarıSardunya İş İlanları & Personel Alımları;

Sardunya bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sardunya tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Sardunya, 1976’da Etiler’de restaurant olarak faaliyetine başlamıştır. 1994 itibariyle de toplu beslenme sektöründe yerini almıştır. Sektörümüz Türkiye’de ve Dünya’da son yıllarda hızla büyümüş, gelişimi süreklilik halinde devam eden ve geniş bir kitleye istihdam olanağı sağlayan bir sektördür. Yapılan araştırmalara göre Türkiye ‘de 3500 e yakın sözleşmeli yemek hizmeti veren kurum bulunduğu ve 400.000 kişiye istihdam olanağı sağladığı bildirilmektedir.İnsan gücü, bilgi ve becerisine dayalı bir sektör olup, çalışanların eğitilmesi ve geliştirilmesi kaçınılmazdır.

İstihdam ve kalifiye personel eksikliği, hammadde tedariği, kalite bakış açısının ortak bir noktada bulunmaması, müşterinin kalite beklentisi ve ödenen rakamların tutarsızlığı, farklı müşteri profil ve beklentilerine uyum, finansal yönetim zorlukları Sektörümüzün temel sorunları arasındadır. Sardunya, Sektörün önemli rol oyuncularından birisi olup, kurulduğu günden itibaren ana uzmanlık alanı yemek üretimi ve hizmetidir. % 100 Türk Sermayeli bir şirket olup 2016 yılı itibariyle hastane,okul, finans sektörü, ilaç firmaları, sigorta, basın/yayın vb. geniş yelpazedeki 1200 kurumda 170.000 kişiye sözleşmeli yemek hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu aile ortalama 3600 çalışanıyla güçlü bir Türk markasıdır.

Sardunya, müşterilerine taşıma veya yerinde üretim modeli ile  hizmet vermektedir.Taşıma yemek hizmetini; Hadımköy, Ümraniye ve Ankara’da bulunan çağın teknolojisine uygun donanıma sahip gelişmiş,tesislerinden ürettiği yemeklerin müşterilere dağıtımıyla gerçekleştirmektedir.Taşıma yemek üretiminde Avrupa ve Türkiye’de  sayısal (üretim miktarı ) anlamda 1. Firma olup sektörünün lideridir.2016 yılı İstanbul Sanayi Odası ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde bulunmaktadır.(Sadece taşıma yemek hizmet, veren bölümümüz değerlendirilmiştir.)

Yerinde yemek hizmetinde ise Türkiye’nin doğusundan batısına her noktasında aynı kalite,hizmet ve lezzet standardıyla mutfak kurarak yönetmektedir. Sardunya Sektöründe Kalite Liderliğini sürekli elinde tutan, sektörün Kalite Standartlarını belirleyen bir kurumdur. Bu liderlikle vizyonu; yemek sektöründe kalite ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği bir marka olmaktır. Bu vizyonu gerçekleştirebilmek amacıyla, müşteri memnuniyeti, çalışan eğitimi ve gelişimi, Gıda Güvenliği uygulamaları ile sektörün kalite çıtasını sürekli yükselten bir şirket olmayı misyon edinmiştir.Bu misyon ile Gıda Güvenliği Derneğinin kurucu üyelerinden birisi olup , ülkedeki yasal gelişimle tüketici bilincini arttırma, orta ve küçük işletmeleri destekleyecek komisyon çalışmalarında aktif rol almıştır. Ayrıca Türk Yemek Sanayinin gelişiminde önemli çalışmalara imza atan YESİDEF ve İYSAD’ın başkanıdır.

Sardunya İş Başvurusu

Sardunya iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sardunya bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sardunya dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı: 1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Biyoloji,Kimya,Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemlerinin Yürütülmesi ve Denetlenmesi konularında en az 2 yıl deneyimli.
 • İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
 • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
 • Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Not:(İSG Belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir)

Kalite Uzmanı: 1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Kalite Uzmanı arayışımız mevcuttur.

 • Kalite prosedürlerinin kontrolü amacı ile denetimler yapmak,iç denetim sonuçları ile ilgili rapor hazırlamak.
 • Yönetim sistemlerine ait olarak analizleri yapmak.
 • Yönetim sistemlerine ilişkin tüm prosedür,talimat,dökümanlara ilişkin eğitim programları hazırlamak,eğitimlerin verilmesi
 • Yasal mevzuat takibi yapmak ve sistemlere olan etkilerini incelemek
 • Tüm prosedürleri uygulamak,görev aldığı birimleri ,müşterileri haberdar etmek, şikayet takibi ve kapatmasını yapmak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliğinden mezun,
 • Kalite Yönetim sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli
 • 22000(Gıda Güvenliği Yönetim sistemi),9001 (Kalite Sistemi),10002 (Müşteri memnuniyeti sistemi) uygulamalarına hakim,
 • Tercihen 19011(İç denetçi )belgesine sahip,
 • Raporlama ve analiz yapabilecek.
 • Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
 • İyi düzeyde excel bilgisine sahip,
 • İletişim ve iç motivasyonu yüksek,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
 • Erkekler için askerliğini tamamlamış.
Kalite Şefi/Yöneticisi
Proje Müdürü
Proje Yöneticisi

Sardunya İş Başvuru Formu

Sardunya iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sardunya üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir