Sanovel Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sanovel Personel Alımı ve İş İlanları Sanovel İş İlanları & Personel Alımları;

Sanovel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sanovel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İlkelerinden ve kaliteden ödün vermeden, Dünya standartlarında üretim yapan Sanovel, Eczacı Erol Toksöz tarafından kurulmuştur.
İlaç sektörüne 1976’da Ankara Galenos Ecza Deposu’nu kurarak giren Erol Toksöz, 1982 Yılında Adilna’yı satın aldı. Sanovel’in temellerini ise 1983’de attı. Üretim yolculuğuna 1983 yılında, Şişli’de 5 personel ile başlayan Sanovel, bugün 125 bin metrekare arsa üzerinde, 59 bin metrekare kapalı alana sahip bu modern tesislerde Türk ilaç sektörünü geleceğe taşıyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulup, ilaç sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Sanovel, alanında bir taraftan dinamizmi ve gelişmeye açık yapısıyla adından söz ettirirken, diğer taraftan insan kaynakları ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla Türk ilaç sektöründe örnek teşkil ediyor.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer alıyor. Sanovel İlaç Sanayii’nin İstanbul Silivri Çantaköy’ de 3 Kasım 2001 tarihinde temeli atılan yeni ilaç üretim tesisi, tüm hatlarıyla Nisan 2006 tarihinde üretime başladı. Yeni tesisin kuruluş amacı, üretim kapasitesini artırmanın yanı sıra uluslararası akreditasyon kurumları tarafından onaylanıp, dış pazarlar için üretim yapabilecek duruma gelmekti. Nitekim 2009 yılında Avrupa Birliği GMP onayı alarak bu hedeflerinden ilkini gerçekleştirmiştir. 2009 yılında Alman Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenerek EU GMP onayı alan üretim tesisi, 2013 yılında Almanya ve 2016 yılında ise İspanya Sağlık Bakanlıkları tarafından denetlenerek EU GMP onaylarını devam ettirmiştir. Yeni üretim tesisi; ana üretim ünitesi, sefalosporin üretim ünitesi, arıtma ünitesi, Ar-Ge merkezi, yüksek depo ve sosyal tesisten oluşmaktadır. Üretim kapasitesi tek vardiyada 300 milyon kutudur.

Üretime ilk başladığı günden itibaren kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen Sanovel; tıbbi etiği ön planda tutan, üretimde mükemmelliği hedefleyen, insana ve çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini önemseyen, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olmayı kendine ilke edinmiştir. Türk ilaç sektörünün en büyük 10 şirketinden biri olan Sanovel, ilaçlarını Dünya Sağlık Örgütü’nün güncel ‘iyi üretim uygulamaları’ ve ‘iyi laboratuvar uygulamaları’ standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak, en ileri teknoloji ile geliştiriyor ve üretiyor.

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Sanovel, İnsan kaynakları ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı büyük yatırımlarla da, Türk ilaç sektörüne örnek oluyor. Bu yatırımlarının sonucu olarak Sanovel İlaç, geliştirdiği dört ilaç formülasyonuna, Amerika Patent Ofisi’nden “patent” alan ilk Türk firması olarak önemli bir başarıya imza atmıştır. Sanovel’in, tamamen yerli sermaye ile geliştirdiği ilaç formülasyonları, Amerika’dan 2033 yılına kadar patent koruma hakkı elde etmiştir. Üretime başladığı günden itibaren teknoloji ve inovasyon gücünü artıran Sanovel İlaç, 5.Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’nde, sektörel bazda ilaç sanayii birincisi ve Ar-Ge Merkezleri arasında Fikri Mülkiyet Yetkinliği alanında Türkiye birincisi olma başarısı göstermiştir.Uzman kadrosu ile Ar-Ge ekibi, çağdaş tedavi uygulamalarını dikkate alarak, modern tıbbın ihtiyaçlarına; zamanında ve yeni çözümler üretmeye devam ediyor

Sanovel İş Başvurusu

Sanovel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sanovel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sanovel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Operatörü: Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.  fabrikamızda Üretim Departmanı’nda Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Minimum lise mezunu ,
  • 3 Vardiyalı ve esnek, yoğun çalışma saatlerine kolaylıkla adapte olabilecek,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),

Sevkiyat Depo Operatörü: Sanovel İlaç Fabrikamızda Sevkiyat Depo bölümünde görev almak üzere operatör arayışımız bulunmaktadır.

  • Sevkiyat depoda, sipariş toplama, kare kod okutma.

Genel Nitelikler:

  • lise mezunu veya meslek yüksek okul mezunu,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Vardiyalı çalışabilecek.
Maliyet Muhasebesi Uzmanı
Uygulama Destek Danışmanı

Sanovel İş Başvuru Formu

Sanovel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sanovel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir