Sabancı Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sabancı Holding Personel Alımı ve İş İlanları Sabancı Holding İş İlanları & Personel Alımları;

Sabancı Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sabancı Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Hacı Ömer Sabancı Holding, kısaca Sabancı Holding, 1968 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana’da kurulan, Türkiye’nin en büyük şirketlerindendir. 2012 yılı sonu itibarı ile toplam çalışan sayısı 57.556’dır. 2012 yılında şirketin toplam faaliyet kârı 4 milyar 676 milyon TL, net dönem kârı ise 1 milyar 856 milyon TL olmuştur. 19 Temmuz 2010 tarihinden bu yana Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Chief Executive Officer (CEO) olarak görev yapan Zafer Kurtul, 30 Mart 2017 tarihi itibarıyla görevlerinden ayrılma kararı aldı. Sabancı Holding CEO’luk görevine halen Sabancı Holding Enerji Grup başkanı olarak görev yapmakta olan Mehmet Göçmen atandı.

Sabancı Holding İş Başvurusu

Sabancı Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sabancı Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sabancı Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Geçici Üretim İşçisi: Test ve mülakatlarda başarılı olup, sonrasında gerekli sağlık raporunu alan adaylardan ihtiyaç kadarı kadrolarımızda geçici olarak işe alınacaktır.

Genel Nitelikler: Şirketimizin kurulu tesisi için, Üretim bölümlerinde  geçici olarak çalıştırılmak üzere aşağıda ön nitelikleri belirtilen genç ve dinamik üretim işçileri aranmaktadır.

Aranan ön nitelikler:

  • Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak.
  • Tesislerimize yakın olan servis güzergahlarında ikamet etmek.

Geçici Yükleme İşçisi: Test ve mülakatlarda başarılı olup, sonrasında gerekli sağlık raporunu alan adaylardan ihtiyaç kadarı kadrolarımızda işe alınacaktır.

Genel Nitelikler: Şirketimizin kurulu tesisi için, Mamul Ambar bölümlerinde çalıştırılmak üzere aşağıda ön nitelikleri belirtilen genç ve dinamik geçici yükleme işçileri aranmaktadır.

Aranan ön nitelikler:

  • Tesislerimize yakın olan servis güzergahlarında ikamet etmek

Sabancı Holding İş Başvuru Formu

Sabancı Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sabancı Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir