Ritz Carlton Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ritz Carlton Personel Alımı ve İş İlanlarıRitz Carlton İş İlanları & Personel Alımları;

Ritz Carlton bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ritz Carlton tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Ritz-Carlton Yatırım Şirketi adı satın alan ve franchise alan Albert Keller tarafından kurulmuştur. 1900’lü yılların başlarında, Boston, Philadelphia, Pittsburgh, Atlantic City ve Boca Raton gibi yerlerde birçok otel The Ritz-Carlton olarak biliniyordu. Ancak, 1940 yılına kadar otellerin hiçbiri The Ritz-Carlton, Boston haricinde çalışmıyordu. Otel en kaliteli lüks deneyimi, Yankee marifetini ve Boston sosyal duyarlılıklarını bünyesinde barındırmaktadır. Bu Boston simgesinin hizmet standartları, yemek ve imkanları, dünya çapındaki tüm Ritz-Carlton oteller ve tatil köyleri için bir kriter olarak hizmet etti.

Ritz-Carlton, Boston, otel ortamında lüks yaratarak Amerika’daki misafirperverliği değiştirdi:

 • Her misafir odasında özel banyo
 • Daha fazla yıkamaya olanak sağlamak için konuk odasında daha hafif kumaşlar
 • Waitstaff için beyaz kravat ve önlük üniforma, Maître d ‘için siyah kravat ve diğer tüm personel için sabah kıyafetleri, resmi, profesyonel bir görünüme elverişli
 • Ortak alanlarda geniş taze çiçekler
 • Alakart yemek, diners için seçenekler sunar
 • Gurme mutfağı, Auguste Escoffier’ın dehası ve pişirme yöntemlerini kullanarak
 • Daha kişiselleştirilmiş bir konuk deneyimi için samimi, küçük lobiler

1983 yılında The Ritz-Carlton Hotel Company, LLC kuruldu. Horst Schulze, Joe Freni, Ed Staros ve Herve Humler’ın yanı sıra, başkan ve kurucu babası Colgate Holmes tarafından yönetilen şirket, ABD genelinde yeni mülkler ekleyerek genişlemeye başladı. İki yıl içinde marka, Ritz-Carlton, Buckhead, Ritz-Carlton, Atlanta, Ritz-Carlton, Laguna Niguel ve The Ritz-Carlton, Naples gibi beş otel açtı. Bu hızlı genişleme devam etti ve 1992’nin sonunda The Ritz-Carlton, ilk Malcolm Baldridge Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanarak 23 olağanüstü lüks otele dönüştü. Ertesi yıl, ilk otellerini Asya, The Ritz-Carlton, Hong Kong’da açtılar.

1998 yılında The Ritz-Carlton Hotel Company’nin başarısı, misafirperverlik endüstrisinin dikkatini çekti ve marka Marriott International tarafından satın alındı. Bu satın alma işleminden bu yana, Ritz-Carlton büyümeye devam etti, dünya çapında misafirlerine olağanüstü hizmet ve gerçek bir bakım sağladı. 2000 yılında, The Ritz-Carlton Residences ilk mülkünü Washington DC’de açtı, ardından 2001 yılında ilk Destination Club tesisi, Aspen Highlands, Colorado’yu izledi. 2008 yılında dünyanın dört bir yanındaki onlarca yeni otele ek olarak şirket ilk Ritz-Carlton Reserve, Phulay Bay, Krabi, Tayland’da özel bir sığınak deneyimi sunmaktadır.

Bugün, şirket dünyadaki en çok arzu edilen destinasyonlarda hayatın en anlamlı yolculuğunu büyütmeye ve ilham vermeye devam ediyor.

Ritz Carlton İş Başvurusu

Ritz Carlton iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ritz Carlton bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ritz Carlton dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Temsilcisi:

 • Telefon görüşmelerini cevaplamak için telefon santral istasyonunu işletin.
 • Uyandırma çağrıları, aramaları görüntüleme ve telefon görüşmeleri yapma veya alma ile ilgili diğer istekler için misafir isteklerini işleme.
 • Onlar için alınan herhangi bir iletinin (örneğin, sesli posta, posta, faks) konuklarını bilgilendirin ve gerekirse odaya gönderin.
 • Tüm çağrıları, istekleri, soruları veya endişeleri yanıtlayın, kaydedin ve işleyin.
 • Mesajları doğru, eksiksiz ve okunaklı bir şekilde alın, kaydedin ve aktarın.
 • Tüm misafir isteklerini veya sorunlarını bilgisayara kaydet, uygun kişi veya departmanla iletişim kur (örneğin, Bellperson, Housekeeping) ve isteklerini memnuniyetle karşıladığından emin olmak için konuklarla takip et.
 • Konuklara oda özellikleri, mülk olanakları ve yerel ilgi alanları hakkında bilgi verin.
 • İnternet erişimi olan konuklara yardımcı olun.
 • Kazaları, yaraları rapor et, ve güvensiz çalışma koşulları yöneticiye.
 • Tüm şirket politikalarını ve prosedürlerini takip edin; Düzgün ve kişisel görünümün temiz ve profesyonel olmasını sağlayın; özel bilgilerin gizliliğini korumak; ve şirket varlıklarını korur.
 • Tüm misafirleri, şirket standartlarına göre kabul eder ve kabul eder, misafirlerin hizmet ihtiyaçlarını tahmin eder ve giderir, engelli bireylere yardımcı olur ve konuklara gerçek bir takdirle teşekkür eder.
 • Açık ve profesyonel bir dil kullanarak başkalarıyla konuşun ve uygun görgü kuralları kullanarak telefonları yanıtlayın.
 •  Başkalarıyla pozitif çalışma ilişkileri geliştirin ve sürdürün ve ortak hedeflere ulaşmak için ekibi destekleyin.
 • Kalite güvence beklentilerine ve standartlarına uyun.
 •  Çeşitli formatlardaki bilgileri görsel olarak doğrulayın ve görsel olarak doğrulayın; uzun bir süre ya da tüm iş vardiyasında durun, oturun ya da yürüyün.
 • Hareket et, kaldır, 10 liraya eşit veya daha az ağırlığa sahip olan nesneleri yardım almadan itin, itin, çekin ve yerleştirin.
 • Denetçiler tarafından talep edilen diğer makul iş görevlerini yerine getirin.

Konferans ve İkram Satış Sorumlusu:

Satış ve Pazarlama’yı desteklemek için genel ofis görevlerini yerine getirin (örneğin, dosyalama, e-posta gönderme, yazma, fakslama, kopyalama). Satış süreci boyunca satışla ilgili belgeleri hazırlayın (örn. Teklifler, sözleşmeler veya ziyafet olayları siparişleri). Marka imajını dahili ve harici olarak bilinçlendirin. Materyalleri toplayın ve bilgi paketlerini (örneğin broşürler, promosyon malzemeleri) bir araya getirin. Marriott’a mevcut misafir bağlılığını korurken gelirleri en üst düzeye çıkaran satış teknikleri kullanın. Satış sürecine dahil olan yazılımlardaki bilgileri girin, alın, birleştirin ve doğrulayın (örn. Komisyonlar, potansiyel müşteriler, üçüncü taraflar). Mülk tesisleri / hizmetleri (örneğin, çalışma saatleri, fiyatlar ve oda tipleri, paketler, promosyonlar, eğlence, restoranlar, özel etkinlikler) hakkında konuk sorularına cevap verin.

Tüm şirket politikalarını ve prosedürlerini takip edin; Düzgün ve kişisel görünümün temiz ve profesyonel olmasını sağlayın; özel bilgilerin gizliliğini korumak; Şirket varlıklarını korur. Tüm konuklara şirket standartlarına göre hoş geldiniz ve kabul edin; Konukların hizmet ihtiyaçlarını öngörmek ve ele almak; gerçek beğeni ile teşekkür ederiz. Açık ve profesyonel bir dil kullanarak başkalarıyla konuşun; Yazılı belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamak ve gözden geçirmek; uygun görgü kurallarını kullanarak telefonlara cevap verin. Başkalarıyla pozitif çalışma ilişkileri geliştirmek ve sürdürmek; ortak hedeflere ulaşmak için destek ekibi; Diğer çalışanların endişelerine uygun bir şekilde dinleyin ve yanıt verin. Kalite güvence beklentilerine ve standartlarına uyun. 10 liraya eşit veya daha az ağırlığa sahip olan nesneleri, yardım almadan taşıyın, kaldırın, taşıyın, itin, çekin ve yerleştirin.

Ritz Carlton İş Başvuru Formu

Ritz Carlton iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ritz Carlton üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir