Red Bull Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Red Bull Personel Alımı ve İş İlanları Red Bull İş İlanları & Personel Alımları;

Red Bull bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Red Bull tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Uzak Doğu’nun işlevsel içeceklerinden ilham alan Dietrich Mateschitz, Red Bull’u 1980’lerin ortasında kurdu. Red Bull Enerji İçeceği’nin formülünü icat etti ve Red Bull’un kendine özgü pazarlama konseptini geliştirdi. 1987 yılının 1 Nisan gününde Red Bull Enerji İçeceği ilk defa kendi pazarı olan Avusturya’da satışa çıktı. Bu yalnızca yepyeni bir ürünün satışa çıkışı değil, aynı zamanda yepyeni bir ürün türünün doğuşuydu. Bugün Red Bull 171 ülkede satışta ve bugüne kadar 62 milyar kutudan fazla Red Bull tüketildi.

Red Bull İş Başvurusu

Red Bull iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Red Bull bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Red Bull dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Sosyal medya Yöneticisi: Sosyal Medya – huninin üst kısmındaki hedef kitleyi çekecek ve çekecek bir “Sosyal Medya Yöneticisi” arıyoruz. Bu nedenle: hedef kitlenin en alakalı sosyal kanallar ve çapraz kanallı yolculuklar için sağlıklı bir karışımını güvence altına alan daha geniş bir içerik çeşitliliği ile içerik tüketimine ulaşmak, sıklığı ve uzunluğunu yaratmak. Ayrıca, katılımcı topluluklar inşa etmek ve topluluk etkileşimine öncülük etmekten de sorumlu olacaktır.

Forvet: Ana sorumluluğu, mutabık kalınmış satış standartlarının uygulanması yoluyla belirlenen bölgedeki müşterilerle (Anahtar Hesaplar + Geleneksel Kanal) satış ilişkisini yönetmek olan “Striker” ı arıyoruz. Red Bull ürünlerinin maksimum dağılımını ve kullanılabilirliğini sağlayın. Tanımlanmış model mağaza standartlarının mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlayın. Ulusal Saha Satış Müdürüne rapor vermek, tüm bilgi akışını Sahadan korumak.

Kıdemli Satış Kontrolörü: Finansal performansı geliştirmek, finansal riskleri ve fırsatları değerlendirmek için satış ekibiyle ortak olarak çalışan Kıdemli Satış Kontrolörü arıyoruz. Finansal durum ve varyansları takip ederek satış iş planı sürecini etkin bir şekilde yönetir. Merkeze aylık raporlar hazırlar ve finansal durumu izler.

Saha Pazarlama Spor Uzmanı: Field Marketing Sports Specialist (FMSS), alandaki Red Bull’un yerel yüzünü en uygun şekilde ve küresel ve ulusal stratejiler ve öncelikler doğrultusunda inşa etmede Saha Pazarlama Müdürü’nü (FMM) desteklemektedir. FMSS, Red Bull’un Spor Pazarlama Programında, Orta ve Doğu Anadolu, Karadeniz Bölgesi genelinde Spor sahnesinde marka sevgisini artırmak için yer alıyor. Hem çevrimiçi (sosyal medya) hem de çevrimdışı olarak fikir liderleri ve önemli etkileyicileri içeren güçlü yerel ağlar oluşturmak için FMM ile birlikte çalışırlar. Öncelikli, Kapalı İşletme ve Yeni İş fırsatlarından yararlanan ve yerel ihtiyaçları ve özellikleri kapsayan ve bu nedenle yerel tüketicilerin kalbini etkileyen pazarlama karmasının (Tüketici Toplama, Spor ve İletişim) temel sütunlarında pazarlama inisiyatifleri oluşturulmasına ve uygulanmasına yardımcı olurlar.

Marka Yöneticisi: Yaratıcı gelişim süreçlerinden (sanat eserleri, önemli görseller, POS araçları) ve tüm tüketici aktivasyonlarının (özel kutular veya çoklu ambalajlarla bağlantılı çevrimiçi ve çevrimdışı aktivasyonlar), karikatür iletişimi, fırsat odaklı çalışmalardan sorumlu olacak bir “Marka Yöneticisi” arıyoruz. kampanyaların yanı sıra yeni ürün lansmanları. Bu rol, Uluslararası Marka Ekibinin yanı sıra yerel ve küresel yaratıcı ajanslarla yakın bir şekilde çalışacaktır. Marka pazarlama ekibiyle birlikte, hedeflenen, güvenilir ve verimli bir pazarlama programı uygulayarak küresel Red Bull markasının Türk yüzünü kuracaklar.

Kanal yöneticisi: Yerel yönetime ait (redbull.com & Red Bull TV) ve programlı 3. parti kanalları (programlama blokları, pencereler, sendika ortaklıkları) ve kanalların dikey performanslarını optimize etmek için programlı bir “Kanal Yöneticisi” arıyoruz. hedef kitlenin çekiciliğinin yanı sıra içerik tüketiminin sıklığı, uzunluğu ve uzunluğu.

Satış Stajı
Saha Pazarlama Stajı

Red Bull İş Başvuru Formu

Red Bull iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Red Bull üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir