Real Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Real Personel Alımı ve İş İlanlarıReal İş İlanları & Personel Alımları;

Real bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Real tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye’de 7 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip ilk üç şirketten biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir. Her bir hipermarketi yaklaşık 10.000 m2 net satış alanına , 250 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye’deki ilk hipermarketini Mart 1998’de Ankara Bilkent Center’da, ikinci hipermarketini Mart 1999’da Gaziantep’te açmıştır. 2000 yılında sırasıyla Bursa, İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana hipermarketlerini açan real,- , 2003 yılı içeriside Konya market açılışını gerçekleştirmiştir.

Türkiye’de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,-perakendecilik sektörünün “en kaliteli” şirketi olmayı hedeflemektedir.”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”‘nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,- Türkiye’nin, en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Real İş Başvurusu

Real iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Real bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Real dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Haftaiçi Çalışma Şekli; 10.00 – 22.00

Açıklama; Market Açılış-Kapanış saatleridir. Market Lokasyonuna göre açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Ofis Çalışanı: real.digital – ve zirveye gitmek istiyoruz! Küçük bir şirketten, sadece birkaç yıl içinde Almanya’daki en büyük e-ticaret portallarından biri haline geldik. real.de, yeni ve kullanılmış ürünler için en büyük Alman online mağazalarından biridir. Ve hedeflerimiz daha da ileri gidiyoruz: çevrimiçi alışverişte devrim yapmak istiyoruz. Biz herhangi bir engel veya meydan okumadan utanmayız. Çünkü firmamız her şeyin zor işlerle gerçekleştirilebileceğine ve doğru fikirlerin her projenin, her kararın ve her projenin ardında olduğuna inanmaktadır.
Tüm real.digital çalışanları, müşterilerimizin memnuniyeti için taahhüt, ortaklık, sonuç odaklılık, dürüstlük ve coşku ile karakterize edilir. real.digital, tüm üyelerini yenilik ve kişisel sorumluluk için özgür bir ortamda, kendi fikirleri için yer olan hoş bir ortamda sunmaktadır.

Görevleriniz – sizi ayrıntılı olarak bekliyor: Eğitiminizde, tüm ticari alanlarda çalışabileceksiniz: öncelikle kontrol, muhasebe, denetim, ödeme ve fiyatlandırma. Böylece, modern bir e-ticaret şirketinin genel iş bağlantılarını anlamaya öğreneceksiniz. BT becerileri, bilginin ve karar verme ilkelerinin yönetime uyumlu hazırlığı ve iletişimi gibi, bunun da bir parçasıdır. Ayrıca ofis yönetiminde çalışacak ve diğer tüm real.digital alanları da tanıyacaksınız.

Profiliniz – sizden beklediğimiz şey

 • Sözlü ve yazılı bir İngilizce seviyesine sahip olmalısınız.
 • Ekonomik konulara ve yüksek analitik becerilere büyük ilgi
 • Motive ve takım halinde çalışmaktan hoşlanıyorsun
 • İnternet alışverişinde kişisel ilgi ve internet afinitesi ve deneyimi
 • MS Office standart uygulamalarının güvenli kullanımı

Size bunu sunuyoruz

 • Birinci sınıf bir eğitim
 • Birçok ilginç meslektaş ile keyifli bir çalışma ortamı
 • Tüm eğitim boyunca kalıcı bir temasla bireysel destek
 • Meyve, kahve, çay ve su her zaman ücretsiz olarak kullanılabilir.

İşletme/ Dijital Ticaret: Dijital trendler ve çevrimiçi ticaret ile ilgileniyor musunuz? Okuldan sonra uygulamaya başlamak istersiniz, aynı zamanda aynı zamanda ders çalışmak ister misiniz? O zaman bizimle tam olarak haklısınız. DHBW Heilbronn ile işbirliği içinde real.digital’de Dijital Ticaret odaklı üç yıllık lisans programını (BA) başlatın.

 • E-ticaret alanında çeşitli ve heyecanlı görevler bekleyebilirsiniz.
 • Kategori Yönetimi, Çevrimiçi Pazarlama, Kontrol ve Yerine Getirme kategorileri de dahil olmak üzere çevrimiçi mağazamızın perde arkasına kapsamlı bir bakış atıyorsunuz.

Profiliniz – sizden beklediğimiz şey

 • Lise diploması başarıyla tamamlandı
 • Motive ve takım halinde çalışmaktan hoşlanıyorsun
 • Yeni teknolojilerin tadını çıkarın ve çevrimiçi ticarette kişisel bir ilginiz var
 • Görevleri ve etkinlikleri sorgularsınız ve kutunun dışına bakarsınız
 • Bağımsız çalışmak ve yüksek motivasyona sahip olmak istersiniz.
 • İyi analitik ve iletişim becerileriniz var.

Size bunu sunuyoruz

 • Öğrenim harçlarının varsayımı
 • Bütün ikili çalışma süresince kalıcı bir temasla bireysel destek
 • Meyve, kahve, çay ve su her zaman ücretsiz olarak kullanılabilir.
İş Geliştirme Müdürü
Denetleyici

Real İş Başvuru Formu

Real iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Real üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir