Rammar Gross Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Rammar Gross Personel Alımı ve İş İlanlarıRammar Gross İş İlanları & Personel Alımları;

Rammar Gross bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Rammar Gross tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Rammar, 1995 yılında ilk mağazasını İstanbul Fatih’te hizmete açmıştır. 1996 yılından itibaren İstanbul’un birçok semtlerinde hizmet ağlarını yayarak,2006 yılından sonra da Trakya bölgesinde de Mağaza yapılanmasını sürdürmüştür.

Rammar mağazalarını ziyaret eden herkesi, misafir algısıyla ağırlayarak bünyesindeki tüm birimlerini misafir hizmetleri olarak tanımlatmış misafir odaklı hizmet kalitesini bu doğrultuda arttırmıştır. Logosundaki yaprak, tazeliğin simgesi olup, yeşilin her bir tonu taze gıda bölümlerini ifade ederek bu konuda iddialı olduğunu vurgulamaktadır.

Mağazalarına gelen her misafire, gıdadan temizliğe, kozmetikten oyuncağa, zücaciyeden hırdavata kadar reyonlarda bulundurduğu tüm ürünler için, kalite ve fiyat avantajı sağlamaya devam etmektedir. Bu hedefe yönelik azimle yapmış olduğu yolculukta misafirlerinin olan güveni en büyük ödüldür.

Rammar Gross İş Başvurusu

Rammar Gross iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Rammar Gross bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Rammar Gross dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kasap Görevlisi: Perakende sektörünün vazgeçilmez markası olarak “Semtinizin Süpermarketi” vizyonu ile hızla büyümeye devam eden Rammar, ‘Kasap Görevlisi’ pozisyonunda görev alacak;

-Kasap deneyimi olan,
-Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
-Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen,
-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ekip arkadaşları aramaktadır.

Şarküteri Görevlisi: Perakende sektörünün vazgeçilmez markası olarak “Semtinizin Süpermarketi” vizyonu ile hızla büyümeye devam eden Rammar, ‘Şarküteri Görevlisi’ pozisyonunda görev alacak;

-Şarküteri deneyimi olan,
-Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
-Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen,
-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ekip arkadaşları aramaktadır.

Mağaza Müdürü: “Semtinizin Süpermarketi” vizyonu ile 44 şubesinde hizmet vermekte olan Rammar, mağazasında görevlendirmek üzere;

– En az Lise Mezunu,
– Mağazasını ve ekibini yönetebilecek ve geliştirebilecek,
– Misafir ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek motivasyon ve öz güvene sahip,
– Takım ruhuna inanan Mağaza Müdürü aramaktadır.

Rammar Gross İş Başvuru Formu

Rammar Gross iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Rammar Gross üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir