Qatar Havayolları Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Qatar Havayolları Personel Alımı ve İş İlanlarıQatar Havayolları İş İlanları & Personel Alımları;

Qatar Havayolları bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Qatar Havayolları tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Altı kıtanın hepsine hizmet veren en genç küresel havayollarından biri olan Qatar Airways, müşterilerin hizmetlere verdiği olumlu tepkiler sayesinde aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen havayoludur. Katar Devleti’nin başkenti Doha’daki beş yıldızlı merkezimiz Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan verdiğimiz rakipsiz hizmetler ve yeni nesil uçaklardan oluşan filomuz ile her gün haritada 150’den fazla noktayı birleştiriyoruz. Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana, Qatar Airways pek çok ödül kazanarak, Skytrax tarafından verilen 5 yıldıza layık görülen elit havayolu grubunun bir parçası oldu. Skytrax tarafından 2011, 2012, 2015 ve son olarak 2017 yılında Yılın Havayolu seçilen Qatar Airways, seyahat eden insanların güvenini kazandı. Bu hedeflere ulaşırken detaylara odaklandık; işimizi nasıl yaptığımızı ve sizlerin havayolunu nasıl algıladığını değerlendirdik.

Qatar Havayolları İş Başvurusu

Qatar Havayolları iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Qatar Havayolları bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Qatar Havayolları dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Sorumlusu: Bir hesap portföyü için gelir bütçesini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Bu, yerel ve uluslararası pazarlığa maksimum gelir ve minimum satış maliyeti sağlayan başarılı ve tutarlı bir yaklaşım geliştirmeyi içerecektir. Taraflar arasında Ticari Anlaşmalar müzakere ederek havayolu için maksimum değer elde edersiniz. Ayrıca, bu ortaklar aracılığıyla satılan Qatar Airways’in gelirinin seviyesini ve kalitesini artırmak ve dağıtım süreçlerinde verimliliği artırmak için ortak satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunacaksınız.

Satış Müdürü / Ticaret Müdürü önderliğinde havayolunun ticari başarısını maksimize etmek ve sağlamaktan siz sorumlusunuz. Mevcut işleri korurken ve yeni fırsatları değerlendirirken, tahsis edilen alanlarda yolcu gelirleri elde etmek ve tahsis edilen hedefleri aşmak için çalışacaksınız.

sorumluluklar:

 • Qatar Airways satış stratejisinin oluşturulmasına ve uygulanmasına, kısa ve uzun vadeli gelir fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak, satış maliyetini azaltmak ve uygun olan yerlerde kanal değişimi oluşturmak için katkıda bulunmak
 • Gelir elde etmek ve taktik gelir fırsatlarını araştırmak için QR satış verilerini hesap portföyüyle incelemek
 • Seyahat Ticaret, Hükümet ve Ticaret Evleri ile iyi ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek
 • Hesapları ve kilit müşterileri yönetir. Satış görüşmelerini planlar. Aylık satış çağrıları planını ve haftalık satış raporunu gönderin
 • Satış yönlendirmeleri edinin ve Katar ürünlerinin farkındalığını arttırın
 • Anahtar müşterileri ve hesapları etkin bir şekilde yönetin
 • Diğer havayolu uygulamaları gibi şirket geri bildirimleriyle ilgili tüm potansiyel endişeleri araştırır ve raporlar
 • Genel istasyon bütçesini gerçekleştirme hedefine ulaşmak için tahsis edilmiş hedeflere ulaşmak

Senin hakkında:: Başarılı aday aşağıdakilere sahip olacaktır:

 • Havayolu deneyimi çok kültürlü bir ortamda en az 4 yıl mesleki deneyim ile lisans derecesi oldukça arzu edilir.
 • GDS sisteminin kanıtlanmış bilgisi, basınçlı bir hedef odaklı ortamda biletleme ve satış deneyimi.
 • Kendinden emin ve güçlü idari ve organizasyon becerisine sahip hevesli bir iletişimci

Bu rol için İngilizce ve Türkçe (yazılı ve sözlü) akıcılık esastır. Bu rol için değerlendirilmek üzere Türkiye’de yaşama ve çalışma hakkına da sahip olmalısınız.

Finans Sorumlusu: İstanbul’daki ekibimize katılmak için güçlü bir Finans Danışmanı arıyoruz. Bu, Qatar Airways politikaları ve dahili muhasebe prosedürleri doğrultusunda istasyondaki finansmanı yöneten, yöneten ve denetleyen bir ‘Finans – Ücretli’ rolüdür. Stratejik planlama, karar verme, maliyetlendirme, proje yönetimi, finansal planlama ve analizleri destekler. İşletim prosedürlerini belirler ve önerir: Sorumluluk alanları dahilinde belli başlı çizelgeler ve görev atamaları oluşturun. Odaklanma ve maliyet kontrolü ve etkinlik ile bütçe planlaması. Genel muhasebeci, ödenecek ve alacak hesapları, bütçeleme ve tahmin, vergi ve bordro gibi bir dizi muhasebe fonksiyonundan sorumlu olacaksınız. QR politikaları ve prosedürleri doğrultusunda belgelerin doğru ve zamanında işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özel hesap verebilirlik şunları içerir:

 • Doğru finansal muhasebe sağlamak için tahakkuklar hazırlamak ve geçmek için iş ortakları ile çalışmak
 • Tedarikçi faturalarının sağlanması, AP modülü ile doğru bir şekilde işlenir ve hesaba geçirilir.
 • Bütçe dosyalarının yönetim gözden geçirmesi ve hazırlanması için bütçe dosyalarının hazırlanmasına yardımcı olunması
 • Bilet satış ofisleri, havalimanı ofisleri tarafından günlük satış / geri ödeme yapıldığını bildirir ve tahsilatlar eksiklik olmadan% 100 yapılır
 • KDV kayıtlarının doğru bir şekilde muhafaza edilmesi ve tüm destekleyici belgelerin ve izin verilmeyen öğelerin ayrıntılarının uygun şekilde dosyalanması
 • Bordro dosyalarının temin edilmesi, üçüncü taraf bordro şirketinin son tarihlerine uygun olarak tamamlanarak teslim edilmekte ve ödeme için onaylanmadan önce bordro detayları ayrıntılı olarak gözden geçirilmekte ve düzeltilmektedir.

Başarılı adaylar ideal olarak:

 • Ticaret derecesi veya benzerleri
 • Finans sektöründe çalışmanın güçlü deneyimi
 • Havacılık / havayolları sektöründe güçlü harcama veya gelir muhasebesine maruz kalma ile ideal bir şekilde çalışabilirsiniz.
 • CA, CPA, ACCA veya benzeri gibi OracleA profesyonel muhasebe yeterliliği gibi bir ERP’deki kullanıcı seviyesi deneyimi avantajlı olacaktır.
 • Akıcı İngilizce konuşmacı
 • Yerel dil bilgisi esastır

Not: Aşağıdakileri eklemeniz istenecektir: 
1. Özgeçmiş / CV
2. Pasaport büyüklüğünde fotoğraf

Havaalanı Hizmet Görevlisi
İşe Alım Uzmanı

Qatar Havayolları İş Başvuru Formu

Qatar Havayolları iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Qatar Havayolları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir