Qatar Havayolları Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Qatar Havayolları Personel Alımı ve İş İlanlarıQatar Havayolları İş İlanları & Personel Alımları;

Qatar Havayolları bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Qatar Havayolları tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Altı kıtanın hepsine hizmet veren en genç küresel havayollarından biri olan Qatar Airways, müşterilerin hizmetlere verdiği olumlu tepkiler sayesinde aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen havayoludur. Katar Devleti’nin başkenti Doha’daki beş yıldızlı merkezimiz Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan verdiğimiz rakipsiz hizmetler ve yeni nesil uçaklardan oluşan filomuz ile her gün haritada 150’den fazla noktayı birleştiriyoruz.

Günümüzde her zamankinden daha fazla insanın seyahat etmesiyle birlikte yolculuklar kısa, orta ve uzun mesafeli pek çok segmentten oluşuyor. Havayolu ağının ulaştığı kapsama alanı sayesinde, artık ulaşılamayacak bir nokta kalmadı diyebiliriz. İşte bu yüzden hizmet kalitesi de büyük önem kazandı; misafirlerimiz her zamankinden daha fazla ve daha sık seyahat ettiği için, uçaktaki deneyim yolculuğun ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana, Qatar Airways pek çok ödül kazanarak, Skytrax tarafından verilen 5 yıldıza layık görülen elit havayolu grubunun bir parçası oldu. Skytrax tarafından 2011, 2012, 2015 ve son olarak 2017 yılında Yılın Havayolu seçilen Qatar Airways, seyahat eden insanların güvenini kazandı. Bu hedeflere ulaşırken detaylara odaklandık; işimizi nasıl yaptığımızı ve sizlerin havayolunu nasıl algıladığını değerlendirdik.

Qatar Havayolları İş Başvurusu

Qatar Havayolları iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Qatar Havayolları bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Qatar Havayolları dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Finans Sorumlusu: İstanbul’daki ekibimize katılmak için güçlü bir Finans Danışmanı arıyoruz. Bu, Qatar Airways politikaları ve dahili muhasebe prosedürleri doğrultusunda istasyondaki finansmanı yöneten, yöneten ve denetleyen bir ‘Finans – Ücretli’ rolüdür. Stratejik planlama, karar verme, maliyetlendirme, proje yönetimi, finansal planlama ve analizleri destekler. İşletim prosedürlerini belirler ve önerir: Sorumluluk alanları dahilinde belli başlı çizelgeler ve görev atamaları oluşturun. Odaklanma ve maliyet kontrolü ve etkinlik ile bütçe planlaması. Genel muhasebeci, ödenecek ve alacak hesapları, bütçeleme ve tahmin, vergi ve bordro gibi bir dizi muhasebe fonksiyonundan sorumlu olacaksınız. QR politikaları ve prosedürleri doğrultusunda belgelerin doğru ve zamanında işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özel hesap verebilirlik şunları içerir:

 • Doğru finansal muhasebe sağlamak için tahakkuklar hazırlamak ve geçmek için iş ortakları ile çalışmak
 • Tedarikçi faturalarının sağlanması, AP modülü ile doğru bir şekilde işlenir ve hesaba geçirilir.
 • Bütçe dosyalarının yönetim gözden geçirmesi ve hazırlanması için bütçe dosyalarının hazırlanmasına yardımcı olunması
 • Bilet satış ofisleri, havalimanı ofisleri tarafından günlük satış / geri ödeme yapıldığını bildirir ve tahsilatlar eksiklik olmadan% 100 yapılır
 • KDV kayıtlarının doğru bir şekilde muhafaza edilmesi ve tüm destekleyici belgelerin ve izin verilmeyen öğelerin ayrıntılarının uygun şekilde dosyalanması
 • Bordro dosyalarının temin edilmesi, üçüncü taraf bordro şirketinin son tarihlerine uygun olarak tamamlanarak teslim edilmekte ve ödeme için onaylanmadan önce bordro detayları ayrıntılı olarak gözden geçirilmekte ve düzeltilmektedir.

Başarılı adaylar ideal olarak:

 • Ticaret derecesi veya benzerleri
 • Finans sektöründe çalışmanın güçlü deneyimi
 • Havacılık / havayolları sektöründe güçlü harcama veya gelir muhasebesine maruz kalma ile ideal bir şekilde çalışabilirsiniz.
 • CA, CPA, ACCA veya benzeri gibi OracleA profesyonel muhasebe yeterliliği gibi bir ERP’deki kullanıcı seviyesi deneyimi avantajlı olacaktır.
 • Akıcı İngilizce konuşmacı
 • Yerel dil bilgisi esastır
Not: Aşağıdakileri eklemeniz istenecektir: 
1. Özgeçmiş / CV 
2. Pasaport büyüklüğünde fotoğraf

Qatar Havayolları İş Başvuru Formu

Qatar Havayolları iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Qatar Havayolları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir