Pizza Hut Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Pizza Hut Personel Alımı ve İş İlanları Pizza Hut İş İlanları & Personel Alımları;

Pizza Hut bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Pizza Hut tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Pizza Hut, “Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, bugün dünya genelinde 100’den fazla ülkede, 15.600 şubesiyle, Türkiye’de ise 30 yıldır her yıl 2 milyon pizza severe hizmet veriyor. Pizzanın öncü markaları arasında yer alan Pizza Hut, Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açarak ülkemizde pizza restoranı anlayışının oluşmasına katkı sağladı. Bugün Türkiye’de, Yum! Brands International tarafından işletilen Pizza Hut, hem restoranlarında hem de Türkiye’nin birçok noktasında evlere hizmet götüren servis ağında aynı kalite anlayışıyla müşterileriyle buluşuyor. Yum, Dünyanın en büyük fast food restoran işletmecilerinden olarak bünyesinde KFC, Tacobell ve Pizza Hut markalarıyla 40.000 ‘den fazla restoranı ile dünya üzerinde 125 ülkede faaliyet göstermektedir.

Pizza Hut İş Başvurusu

Pizza Hut iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Pizza Hut bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Pizza Hut dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Vardiya Müdürü: Hızlı büyümemizin en önemli parçalarından biri olmak istiyorsan, pizza aşkıyla 50 yıldır gelişen yoğrulan,lezzetli pizza kokusu eşliğinde eğlenmeyi bilen ekimizde seni de görmek isteriz.

  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  • Ekip çalışmasına inanan,
  • İletişim yeteneği harika, gülümsemeyi hiç mi hiç unutmayan,
  • Müşteri odaklı, enerjik, hep en iyiyi hedefleyen,
  • Benzer sektörde benzer deneyimi olan

Restoran Ekip Üyesi 

Dünyanın en büyük ve lezzetli Pizza Markası için
“Tam zamanlı-Yarı zamanlı” çalışacak “Restoran Ekip Üyeleri” arıyoruz….!

Pizza Hut markasının İstanbul’da ki büyümesinin bir parçası ol…..!

  • En iyi pizzayı ben yaparım, “pizza sanattır”,
  • Gülümsemem ve servisimle müşteri memnuniyetini sağlarım,
  • Dinamik ve enerjiğim; çalışırken eğlenirim,
  • Vardiyalı çalışabilirim,
  • Kariyer olanakları benim için önemli diyorsan .

Pizza Hut İş Başvuru Formu

Pizza Hut iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Pizza Hut üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir