Özkan Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özkan Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanlarıÖzkan Demir Çelik İş İlanları & Personel Alımları;

Özkan Demir Çelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Özkan Demir Çelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1953 yılında kurulmuş olup, İzmir-Aliağa demir çelik bölgesinde 460.000m² lik bir alanda üretim yapmaktadır. Çelikhane yıllık üretim kapasitesi 1.000.000 ton ve haddehane yıllık üretim kapasitesi 700.000 ton olan Özkan Demir Çelik, Gemi Sanayi, Maden ve Tünel, Demiryolları, Otomotiv, İş ve Tarım Makinaları, Enerji gibi sektörlere çelik profilleri ile hizmet vermektedir. Zamanında teslim esnekliği, müşteriye özel çözüm üretme, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti sayesinde Özkan Demir Çelik dünya çapında güvenilir bir marka olarak tanınmaktadır.

Katma değeri yüksek “Daha Zor Ürün, Daha Çok Ülke” ilkesine uygun olarak, 60 yıldan fazla tecrübesi ile Özkan Demir Çelik ürün gamını sürekli geliştirmektedir. Bu ilke ile Özkan Demir Çelik her sene 120 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Özkan Demir Çelik’in ürün portfolyosu, üretim kapasitesi 2,5 kg/m den 600 kg/m ye uzanan üç ayrı haddehanede üretilen ve 2.400’ü geçen farklı ölçülü profillerden oluşmaktadır.

Özkan Demir Çelik İş Başvurusu

Özkan Demir Çelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Özkan Demir Çelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Özkan Demir Çelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Elemanı: Kurulu Kaliteli Çelik Üretimi Yapan, Demir Çelik Fabrikamızda,Üretim Hatlarında  görev verilecektir.

Genel Nitelikler:

  • Vardiyalı Çalışabilecek,
  • Askerliğini yapmış,
  • Gelişime ve öğrenmeye açık, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Özkan Demir Çelik İş Başvuru Formu

Özkan Demir Çelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Özkan Demir Çelik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir