Özel Keçiören Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özel Keçiören Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları Özel Keçiören Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Özel Keçiören Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Özel Keçiören Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

VİZYONUMUZ:

Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre   ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.

MİSYONUMUZ:

Özel Keçiören Hastanesi; en yüce varlık olan insan için vazgeçilmez “Yaşama Hakkı”na sağlıklı bir ortam hazırlamak ve Tıp biliminin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla;

a.  Modern ve son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve donanımla teçhiz edilmiş deneyimli ve liyakatli hekimler ve sağlık personeli ile; kapsamlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri sunacak,

b.  İnsana değer veren hekimler ve sağlık personeli yetiştirecektir.

Özel Keçiören Hastanesi İş Başvurusu

Özel Keçiören Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Özel Keçiören Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Özel Keçiören Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hasta Hizmetleri Elemanı: Sağlık Sektörünün öncü kuruluşlarından olan hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  • En az lise memuru
  • Daha önce sağlık sektöründe çalışmış
  • Bay-Bayan hasta bakım elemanı, hasta taşıyıcısı, portörler alınacaktır.

Pratisyen Hekim: Özel Keçiören Hastanesinde görevlendirilmek üzere;

  • Tam zamanlı çalışacak,
  • Nöbet tutabilecek,
  • İletişim yeteneği kuvvetli, Pratisyen Hekim’ aramaktayız.
Dermatoloji Uzmanı
Fizyoterapist
Tesisatçı

Özel Keçiören Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Keçiören Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Özel Keçiören Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir